Steinburg-Cup 2007

Ergebnisliste Schüler & Jugendliche (Hauptwertung)

PlatzNameJahrg.GenusVereinLäufePunkte
Schüler w

1.

Kardel, Kira1994wFortuna Realschule Glückstadt 7aI:258 G:252 P:289 B:296 H:289 K:253 W:300 H:2851717

2.

Stölting, Alicia1997wETSV Gut-Heil-ItzehoeI:272 G:247 P:286 B:279 H:283 K:244 W:296 H:2811697

3.

Barthel, Coralie1996wTSV LägerdorfI:244 G:249 P:283 B:276 H:291 K:248 W:279 H:2711649

4.

Carl, Catharina1994wFortuna Realschule Glückstadt 7aI:258 G:249 P:276 B:282 H:285 K:218 W:266 H:2731640

5.

Eim, Nina1998wETSV Gut Heil ItzehoeI:257 G:240 P:224 B:273 H:267 K:221 W:--- H:---1482

6.

Breyer, Lara1997wGrundschule St. Margarethen 3bI:199 G:193 P:217 B:234 H:254 K:191 W:266 H:---1363

7.

Neumann, Marthe-Sophie1995wMTV WilsterI:--- G:175 P:218 B:222 H:239 K:151 W:247 H:2251326

8.

Schuster, Ann-Christine1993wFortuna RealschuleI:--- G:--- P:--- B:245 H:251 K:206 W:264 H:2341200

9.

Müller-Bergh, Leonore1998wFlinke Fersen TegelhörnI:176 G:--- P:154 B:207 H:223 K:169 W:206 H:1881169

10.

Hüffer, Frederike1997wGrundschule Edendorf 4bI:142 G:120 P:170 B:195 H:--- K:155 W:197 H:2021061

11.

Priebe, Mareike1996wBarmstedter MTVI:203 G:179 P:--- B:225 H:257 K:194 W:--- H:---1058

12.

Müller-Bergh, Dorothea2000wFlinke Fersen TegelhörnI:170 G:--- P:--- B:--- H:224 K:163 W:230 H:2201007

13.

Rosenow, Sabrina1997wMTV WilsterI:--- G:--- P:--- B:--- H:257 K:205 W:267 H:241970

14.

Müller-Bergh, Ann-Kathrein1997w I:--- G:--- P:--- B:--- H:233 K:205 W:246 H:224908

15.

Hörnlein, Svenja1993wETSV Gut-Heil-ItzehoeI:300 G:--- P:--- B:--- H:298 K:--- W:--- H:293891

16.

Schiefelbein, Anna1997wGrundschule Wellenkamp 4aI:219 G:150 P:220 B:228 H:--- K:--- W:--- H:---817

17.

Sievers, Nadeja1998wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:149 G:111 P:164 B:--- H:156 K:71 W:--- H:104755

18.

Nütz, Rike1993w I:135 G:--- P:--- B:--- H:183 K:--- W:203 H:165686

19.

Krützelmann, Lea-Sophie1996w I:201 G:--- P:218 B:219 H:--- K:--- W:--- H:---638

20.

Rettkowski, Svenja1996wGrundschule Kellinghusen 4cI:217 G:--- P:--- B:--- H:--- K:178 W:--- H:225620

21.

Rehmke, Celine1999wTS SchenefeldI:--- G:--- P:200 B:--- H:--- K:175 W:--- H:222597

22.

Wensing, Monika1994wMTV HorstI:280 G:274 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---554

23.

Looft, Corinna1996wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:258 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:267 H:---525

24.

Ehlers, Sophia1997wTS SchenefeldI:--- G:--- P:160 B:144 H:--- K:--- W:--- H:189493

25.

Rausch, Janika1995w I:--- G:--- P:--- B:--- H:172 K:140 W:--- H:179491

26.

Carl, Tabea1996wETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:207 P:--- B:--- H:272 K:--- W:--- H:---479

27.

Klatte, Katharina1997w I:--- G:--- P:242 B:--- H:--- K:--- W:--- H:223465

28.

Stegelmann, Shimon1997w I:245 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:215460

29.

Saelzer, Fenja1998wWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:230 G:227 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---457

30.

Schulz, Merle1996wGrundschule Kellinghusen 4cI:217 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:225442

31.

Thun, Dana1998wWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:188 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:250 H:---438

32.

Kleensang, Jane1996wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:211 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:216 H:---427

33.

Otto, Sarah1998wVFL KellinghusenI:106 G:--- P:--- B:148 H:168 K:--- W:--- H:---422

34.

Ehrenberg, Melanie1998w I:87 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:167 H:151405

35.

Kirschning, Julika1997wGrundschule Hohenlockstedt 4dI:193 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:198391

36.

Mongini, Hannah1998wKlinikum ItzehoeI:182 G:--- P:201 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---383

37.

Güttner, Isabell1996wBarmstedter MTVI:204 G:178 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---382

38.

Alexander, Jennifer1994w1.FC LoLaI:200 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:182382

39.

Wulff, Jessika1994wSophie-Scholl-Gymnasium 6bI:148 G:--- P:--- B:--- H:225 K:--- W:--- H:---373

40.

Tiedemann, Lea1998wGrundschule Edendorf 3cI:196 G:--- P:--- B:--- H:175 K:--- W:--- H:---371

41.

Möller, Pia1998wTS SchenefeldI:--- G:--- P:203 B:--- H:--- K:167 W:--- H:---370

42.

Huuck, Laureen1997wTS SchenefeldI:--- G:--- P:218 B:144 H:--- K:--- W:--- H:---362

43.

Westphal, Victoria1999w I:199 G:160 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---359

44.

Stampa, Henriette1999wGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:208 H:--- K:150 W:--- H:---358

45.

Schack, Lina1997wGrundschule Hohenlockstedt 4bI:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:184352

46.

Köhne, Sinja1999wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:161 W:--- H:185346

47.

Alff, Louisa1996wSophie Scholl Gymnasium SextaI:160 G:--- P:167 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---327

48.

Liedtke, Christin1993wVolksläuferI:--- G:300 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---300

49.

Kienappel, Jette2000wWirtschaftsjunioren PinnebergI:276 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---276

50.

Kienappel, Nele1998wWirtschaftsjunioren PinnebergI:274 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---274

51.

Mohr, Jule Marrit1995w I:274 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---274

52.

Jörck, Johanna Marie2000wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:86 W:--- H:185271

53.

Müseler, Jana1993wSparkasse WestholsteinI:270 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---270

54.

Piepenhagen, Lena1994wLG ElmshornI:--- G:--- P:--- B:267 H:--- K:--- W:--- H:---267

55.

Brüning, Carina1999wKein VereinI:--- G:69 P:--- B:--- H:--- K:96 W:--- H:99264

56.

Brockmann, Sabrina1999wGS Brokstedt 2I:--- G:--- P:--- B:250 H:--- K:--- W:--- H:---250

57.

Huuck, Lauren1997wTS SchenefeldI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:250250

58.

Kunzmann, Janine1996wGrundschule Hohenlockstedt 4dI:145 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:104249

59.

Hinze, Lina1995wMünsterdorfer SVI:248 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---248

59.

Wind, Esther1995wKlinikum ItzehoeI:248 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---248

61.

Papke, Anne1992wSophie-Scholl-Gymnasium Itzehoe U III bI:248 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---248

62.

Hoffmann, Maica1995wGesundheitszentrum Klosterforst ItzehoeI:243 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---243

63.

Schwiederski, Janin1996wGrundschule Kellinghusen 4cI:242 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---242

64.

Rendant, Annika1996wFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:240240

65.

Kuhball, Lena1994wFortuna Realschule Glückstadt 7aI:240 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---240

66.

Brahmstaedt, Fee-Sophie1997wMTV-WilsterI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:239 H:---239

67.

Richeling, Vanessa1994wmtv wilsterI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:239 H:---239

68.

Ehrenberg, Sandra1995w I:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:108238

69.

Zielke, Isabell1993wRS Krempe 7aI:237 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---237

69.

Schwarz, Esther1993wTS SchenefeldI:237 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---237

71.

Rendant, Miriam1994wFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:235235

72.

Croppenstedt, Christin1992wVolksbank Raiffeisenbank eG ItzehoeI:235 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---235

73.

Krone, Anna1994wGesundheitszentrum Klosterforst ItzehoeI:233 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---233

74.

Waage, Malin1995w I:232 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---232

75.

Grage, Lea1997w(Niendorf)I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:231231

76.

von Hacht, Jacqueline1995wMTV HorstI:231 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---231

77.

Bluth, Bente1994wTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:231 H:--- K:--- W:--- H:---231

78.

Oesau, Ines1995wKaiser Karl Schule 5bI:230 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---230

79.

Schmidt, Lydia1993wSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:229 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---229

80.

Hinz, Anina-Kaja1992wSophie-Scholl-Gymnasium Itzehoe U III bI:229 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---229

81.

Abt, Julia1996wGrundschule Edendorf 4cI:228 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---228

82.

Groß, Sophia1994wSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:228 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---228

82.

Praefke, Antonia1994w I:--- G:--- P:--- B:228 H:--- K:--- W:--- H:---228

84.

Labahn, Sandra1993w1.FC LoLaI:226 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---226

85.

Gruber, Laura2000wGS Brokstedt 1cI:--- G:--- P:--- B:129 H:--- K:96 W:--- H:---225

86.

Reuter, Janina1997wGS Brokstedt 3zI:--- G:--- P:--- B:225 H:--- K:--- W:--- H:---225

87.

Lipp, Carina1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:225 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---225

88.

Offt, Mette1996wSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:223 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---223

89.

Möller, Pia1999wTS SchenefeldI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:221221

90.

Jessen, Annika1997wGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:221 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---221

91.

Eggert, Anne Margarete1995w I:221 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---221

92.

Engel, Larissa1994wAuguste Victoria Schule 7bI:220 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---220

93.

Siebert, Nadine1992wWohlert, Aldag & PartnerI:220 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---220

94.

Rotzoll, Merle1992wTSV St. MargarethenI:219 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---219

95.

Paulsen, Sina1996wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:218 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---218

96.

Muhl, Doreen1994wLG NeumünsterI:--- G:--- P:--- B:218 H:--- K:--- W:--- H:---218

97.

Erb, Mascha1996wGrundschule Kremperheide 4bI:217 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---217

97.

Mohr, Annika1996wMünsterdorfer SportvereinI:217 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---217

99.

Müseler, Deike1995wSparkasse WestholsteinI:217 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---217

99.

Krieter, Selina1995wSparkasse WestholsteinI:217 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---217

99.

Breiholz, Carolin1995wWilhelm-Käber-Schule Hohenlockstedt R 5bI:132 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:85217

102.

Hafemeister, Leonie1994wF!S Soziale GruppenarbeitI:217 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---217

103.

Psik, Mareike1993wRealschule Wilster 8bI:217 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---217

104.

Rüter, Anne1997wSparkasse WestholsteinI:216 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---216

105.

Weimann, Theresa1996wSophie Scholl Gymnasium SextaI:216 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---216

106.

Peters, Jana1993wFortuna Realschule Glückstadt 7aI:216 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---216

107.

Stampa, Friederike1997wGS Brokstedt 4zI:--- G:--- P:--- B:215 H:--- K:--- W:--- H:---215

108.

Ziems, Marie-Pauline1995wTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:215 H:--- K:--- W:--- H:---215

108.

Störmann, Johanna1995wSophie Scholl Gymnasium SextaI:215 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---215

110.

Krebs, Svenja1996wMTV ItzehoeI:214 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---214

110.

Huckfeldt, Pia1996wMTV HorstI:214 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---214

112.

Gahtow, Kaya1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:214 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---214

113.

Carstens, Inga1993wRealschule Wilster 8bI:214 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---214

114.

Rave, Fenja1996wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:210 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---210

115.

Krohn, Fenja1996wLG ElmshornI:--- G:209 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---209

116.

Stampa, Josephine1995wTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:209 H:--- K:--- W:--- H:---209

116.

Steenfatt, Carina1995wTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:209 H:--- K:--- W:--- H:---209

118.

Rusch, Ann-Katrin1994wSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:209 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---209

119.

Auhage, Dana1993wRealschule Wilster 8bI:209 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---209

120.

Sievers, Julia1997wGrundschule Hohenlockstedt 3cI:208 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---208

121.

Engelbrecht, Lisa1996wRS Krempe 7aI:208 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---208

121.

Hein, Marie-Sophie1996wRS Krempe 7aI:208 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---208

121.

Schneider, Lea1996wRS Krempe 7aI:208 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---208

124.

Wittig, Julia1995wRS Holo Klasse 6aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:207207

124.

Grünbauer, Sara1995w I:207 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---207

126.

Sandkamp, Lina1997w I:206 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---206

127.

Carstensen, Jule1994wSophie-Scholl-Gymnasium Quarta bI:206 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---206

128.

Rühmann, Anabel1997wTSV LoLaI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:205205

129.

Fritz, Tamina1994w I:205 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---205

129.

Wichers, Julia1994wHS WilsterI:205 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---205

131.

Mehlert, Rebekka1992wRealschule Wilster 9aI:205 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---205

132.

Wiggers, Ronja1995wRealschule Wilster 5AI:204 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---204

133.

Gravert, Alexandra1993wAuguste Victoria Schule 7bI:204 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---204

134.

Rotzinger, Hannah Elena1995w(Hohenlockstedt)I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:203203

135.

Karstens, Svenja1994w(wedel)I:--- G:203 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---203

136.

Rosenow, Saskia1993wMTV WilsterI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:203 H:---203

137.

Niedermeier, Lisa1992wETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:203 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---203

138.

Dibbern, Saskia1999w I:79 G:123 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---202

139.

Lobitz, Lena1996wMTV HorstI:202 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---202

140.

Schwarz, Mirja1994wSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:202 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---202

140.

Haack, Anna-Maria1994wTuS KrempeI:202 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---202

142.

Gravert, Theresa1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:201 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---201

143.

Grüneklee, Paula1998wGrundschule Hohenlockstedt 3cI:200 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---200

144.

Rohwer, Jennifer1997wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:200 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---200

145.

Bähr, Liselotte1995wVfR VenwegenI:--- G:--- P:--- B:200 H:--- K:--- W:--- H:---200

145.

Hildebrandt, Isabell1995w I:200 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---200

147.

Schulz, Tina1992wHS WilsterI:199 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---199

148.

Wilckens, Paula1997wFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:198 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---198

149.

Neumann, Alicia1996wGrundschule Kremperheide 4bI:197 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---197

150.

Zwadlo, Jessica1995w I:--- G:--- P:--- B:197 H:--- K:--- W:--- H:---197

151.

Behrens, Jaqueline1994wHS WilsterI:197 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---197

152.

Bydzowsky, Rebecca1992wJulianka-Schule Heiligenstedten 7I:197 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---197

153.

Fahl, Rebecca1999wGrundschule Kremperheide 1bI:196 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---196

154.

Teßin, Pia1996wItzehoer VersicherungenI:196 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---196

155.

Schäfer, Hannah Verena1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:196 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---196

155.

Schäfer, Theresa Simona1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:196 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---196

157.

Feddersen, Laura1993wSophie-Scholl-Gymnasium Itzehoe U III bI:196 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---196

158.

Adomeit, Lara1998wGS Hohenlockstedt 3bI:194 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---194

159.

Roß, Saskia1994wJulianka-Schule Heiligenstedten 7I:194 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---194

160.

Tams, Tamara Johanna1993wFreie Waldorfschule Itzehoe 7I:194 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---194

161.

Thedens, Christina1995wTS SchenefeldI:--- G:--- P:193 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---193

162.

Jensen, Nele1993wRealschule Wilster 8bI:192 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---192

163.

Mühlich, Maja1995wTuS EsingenI:191 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---191

164.

Mahrt, Kai Swantje1993wRealschule Wilster 8bI:191 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---191

165.

Jensen, Lea1992wLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:191 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---191

166.

Jagusch, Lisa Antonia1999w I:190 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---190

167.

Rehder, Sabrina1998wISV-F2-Fußball-JugendI:190 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---190

167.

Rathjens, Kira1998wGrundschule Kremperheide 2bI:190 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---190

169.

Morrison, Shannon1997wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:190 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---190

170.

Christofferson, Denise1996wGrundschule Kremperheide 4bI:190 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---190

170.

Nottelmann, Carina1996wGrundschule Wellenkamp 4aI:190 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---190

172.

Kaspereit, Janina1994w I:190 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---190

173.

von Leesen, Nadine1993wRS Krempe 7aI:190 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---190

174.

Peche, Pia1992wRS Krempe 7aI:190 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---190

175.

Kleensang, Mia1997wGrundschule St. Margarethen 3bI:189 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---189

175.

Wied, Antonia1997wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:65 W:--- H:124189

175.

Kahle, Kerry - Janine1997wWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:189 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---189

178.

Tabbert, Jana1995wRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:189189

179.

Last, Birte1993wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:188 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---188

180.

Tiemann, Nicola1994wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:187 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---187

180.

Henke, Anja1994wAuguste Victoria Schule 7bI:187 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---187

182.

Bahia, Naina1993wAuguste Victoria Schule 7bI:187 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---187

183.

Heyer, Franziska1996wGrundschule Hohenlockstedt 4dI:186 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---186

184.

Ahrens, Julia1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6cI:186 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---186

185.

Aksular, Nüket1992wFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:186 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---186

186.

Wedekind, Annie1996w I:185 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---185

187.

Spiering, Rike1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:185 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---185

188.

Vogt, Sabrina1996wSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:184 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---184

189.

Schmidt, Julia1995wRS Holo Klasse 6aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:184184

190.

Wogatzke, Lisa1993wISR Itzehoer Schrott und Recycling GmbH & Co.I:184 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---184

190.

Köhncke, Caroline1993w I:--- G:--- P:184 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---184

192.

Hartnack, Karoline1997wFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

193.

Petersen, Kim1996wFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

194.

Bauer, Madlen1995wSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

194.

Rehder, Lena1995wTSV BuchholzI:--- G:--- P:--- B:--- H:183 K:--- W:--- H:---183

194.

Piunova, Natalja1995wMTV HorstI:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

197.

Niehuus, Leonie1994w I:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

197.

Lüdecke, Marleen1994wSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

197.

Illigner, Viviane1994wHS WilsterI:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

200.

Timm, Melanie1999wGrundschule Sude-West 2aI:182 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---182

201.

Schmidt, Lina Sophia1997wGrundschule Edendorf 4cI:182 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---182

202.

Schwiderski, Janin1996wTV Gut Heil WristI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:182 W:--- H:---182

202.

Hustedt, Melanie1996wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:182 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---182

204.

Zielke, Saskia1993wRS Krempe 7aI:182 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---182

204.

Rohleder, Helen1993wETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:182 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---182

206.

Hartmann, Tabea1999wGS Hohenlockstedt 3bI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

206.

Schumann, Julia1999wGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:180 H:--- K:--- W:--- H:---180

208.

Bluth, Svea1997wGS Brokstedt 3aI:--- G:--- P:--- B:180 H:--- K:--- W:--- H:---180

208.

Holpert, Christin1997wMTV ItzehoeI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

210.

Bull, Christin1996wMTV ItzehoeI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

211.

Bull, Annika1998wMTV ItzehoeI:179 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---179

212.

Holin, Stine1996wSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:179 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---179

213.

Ramthun, Ida-Lena1995wGut Heil ItzehoeI:179 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---179

213.

Dittrich, Wiebke1995wSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:179 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---179

215.

Baltrusch, Kyra1994wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:179 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---179

216.

Schneider, Lisa1993wRS Krempe 7aI:178 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---178

217.

Meyer, Alina1996wMTV HorstI:177 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---177

218.

Wolf, Leenke1995w I:177 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---177

219.

Mor, Rebekka1992w I:177 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---177

219.

Tobias, Mandy1992wHS WilsterI:177 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---177

221.

Rettkowski, Jill1996w I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:175 W:--- H:---175

222.

Dose, Gesa1992wETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:175 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---175

223.

Dibbern, Lucy1997w I:79 G:95 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---174

224.

Karwoth, Lea Helen1996wFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:174 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---174

225.

Ktona, Bettina1995wSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:173 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---173

226.

Martens, Michelle1994wLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:172 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---172

227.

Zeunert, Marion1993wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:172 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---172

227.

Mischok, Jasmin1993wRealschule am LehmwohldI:172 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---172

229.

zur Verth, Svenja1997wETSV Gut Heil ItzehoeI:--- G:--- P:171 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---171

230.

Waage, Mia1995wSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:171 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---171

231.

Henkies, Hanne1994wSophie-Scholl-Gymnasium Quarta bI:171 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---171

232.

Fischer, Namibia1993wFreie Waldorfschule Itzehoe 7I:171 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---171

233.

Sluzhaeva, Tanja1993wSophie-Scholl-Gymnasium Quarta bI:170 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---170

234.

Warkulat, Jasmin1992wMTV HerzhornI:--- G:170 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---170

235.

Rickers, Tine1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6cI:169 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---169

235.

Rehder, Jana1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6cI:169 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---169

235.

Lemke, Franziska1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6cI:169 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---169

235.

Looft, Antonia1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:169 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---169

239.

Simon, Laura1997wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

240.

Hauschildt, Sarah1996wGrundschule Hohenlockstedt 4bI:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

240.

Mieling, Marthe1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

242.

Magnussen, Lara1995wHS WilsterI:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

243.

Näwie, Eileen1994w I:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

244.

Vogt, Jana2000wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

245.

Leßmann, Jenny1999wGrundschule Edendorf 2aI:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

246.

Schulz, Julika1998wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

247.

Lassen, Frederike1993wISR Itzehoer Schrott und Recycling GmbH & Co.I:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

247.

Finke, Nina1993wJulianka-Schule Heiligenstedten 7I:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

249.

Grüttner, Vanessa1997wGrundschule Kremperheide 3I:166 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---166

250.

Nuß, Stefanie1996wSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:166 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---166

251.

Guntermann, Marieke1995wKaiser Karl Schule 5bI:166 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---166

252.

Hildebrandt, Britt1992wWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:166 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---166

253.

Nientiedt, Laura1999wGrundschule Kremperheide 1bI:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

254.

Mohr, Jenny1997wGrundschule Kremperheide 3I:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

255.

Kelting, Julia1994wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

256.

Benecke, Alina1993wRS Wilster 8aI:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

257.

Ecklebe, Lea1999wGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:164164

257.

Knebusch, Philine1999wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:164 W:--- H:---164

259.

Brandes, Joana1996wKSG Arashi e.V. ItzehoeI:164 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---164

260.

Kruse, Silvia1995wSophie-Scholl-Gymnasium 6bI:164 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---164

260.

Postel, Mara1995wSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:164 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---164

260.

Wübbe, Manuela1995wPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:164 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---164

263.

Holm, Ronja1994wJulianka-Schule Heiligenstedten 6I:164 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---164

263.

Schuhmacher, Kim1994wSophie-Scholl-Gymnasium 6bI:164 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---164

265.

Rehder, Merle1995wKaiser Karl Schule 5bI:163 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---163

266.

Bröcker, Hannah1994wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:163 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---163

267.

De Buhr, Julia1993wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:163 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---163

268.

Möckelmann, Jytte1997wGrundschule Sude-West 3aI:162 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---162

269.

Mühler, Franziska1996wGrundschule Sude-West 2cI:162 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---162

270.

Röschmann, Elina1994wAuguste Victoria Schule 7bI:162 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---162

271.

Bahia, Malika1993wAuguste Victoria Schule 7bI:162 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---162

271.

Kruit, Lena1993w I:162 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---162

273.

Waltemathe, Svea1997wFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:161 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---161

274.

Reimers, Melina1995wRealschule Wilster 5AI:161 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---161

275.

Wübbe, Stefanie1992wPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:161 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---161

276.

Böttcher, Carolin1999wLGHNFI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:160160

277.

Neubert, Pia1998wJulianka-Schule Heiligenstedten 03. JanI:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

278.

Hodgson, Lucy1997wWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

278.

Brahmstaedt, Fee - Sophie1997wWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

278.

Dreifke, Sarah1997wJulianka-Schule Heiligenstedten 03. JanI:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

278.

Ktona, Cindy1997wGS Edendorf 3 bI:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

278.

Heyer, Patricia1997wGS Hohenlockstedt 3aI:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

283.

Sindelar, Lena1996wGrundschule Sude-West 4aI:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

284.

Fischer, Malina1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

284.

Hintz, Jessica1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

286.

Segger, Svea1994wItzehoer VersicherungenI:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

287.

Baudzus, Sarah1993wFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:160 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

288.

Chalubowicz, Olivia1997wGrundschule Oelixdorf 4aI:159 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---159

288.

Lemor, Franka1997w I:159 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---159

290.

Nolte, Karoline1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:159 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---159

290.

Vehrs, Johanna1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:159 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---159

292.

Schmidt, Mareike1993wRealschule Wilster 8bI:159 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---159

293.

Zill, Laureen1998wGS Brokstedt 3aI:--- G:--- P:--- B:158 H:--- K:--- W:--- H:---158

293.

Johannsen, Emmelie1998wGS Brokstedt 3zI:--- G:--- P:--- B:158 H:--- K:--- W:--- H:---158

295.

Schliebs, Leif-Oliver1996wGrundschule Sude-West 3bI:158 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---158

296.

Scherkus, Yara1994w I:158 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---158

297.

Mevert, Svenja1997wSparkasse WestholsteinI:157 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---157

298.

Akgöl, Melike1999wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:37 W:--- H:119156

299.

Lindschau, Jana1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6cI:156 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---156

300.

Wölk, Janine1992wSteinburg-Schule, Itzehoe Steinburg-FlitzerI:156 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---156

301.

Halbleib, Frederike1999wGrundschule Sude-West 2aI:155 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---155

302.

Hildebrandt, Wencke1998wGrundschule Edendorf 3cI:155 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---155

303.

Theiss, Saskia1994w(Elmshorn)I:--- G:155 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---155

304.

Thedens, Anne1999wTS SchenefeldI:--- G:--- P:154 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---154

305.

Saalfrank, Hanna1997wGrundschule Edendorf 3cI:154 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---154

306.

Wolter, Miriam1995wRealschule Wilster 5AI:154 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---154

306.

Matthes, Annika1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6aI:154 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---154

306.

Albers, Lena1995wRealschule Wilster 5AI:154 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---154

309.

Wendtland, Leonie1993wSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:154 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---154

309.

Kammer, Antonia1993wSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:154 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---154

311.

Ranzau, Leonie-Sophie1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:153 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---153

311.

Stern, Svenja1996wGrundschule Kremperheide 4aI:153 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---153

313.

Weinack, Alina1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:153 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---153

314.

Backer, Jana1993wJulianka-Schule Heiligenstedten 7I:153 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---153

315.

Ehler, Franziska1992w I:153 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---153

316.

Brandt, Katharina1998wGrundschule Sude-West 3bI:152 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---152

317.

Mahnke, Linnea1994wFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:152 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---152

318.

Herrmann, Friedericke1998w I:151 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---151

318.

Ringel, Merle1998wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:151 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---151

320.

Steinberg, Ylva1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:151 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---151

320.

Klein, Katja1995wRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:151151

322.

Bauer, Anne1993wSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:151 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---151

323.

Ohrt, Lena-Marie1998w I:150 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---150

323.

Vasel, Kim1998wGrundschule Oelixdorf 3I:150 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---150

323.

Löning, Franziska1998wGrundschule Sude-West 3cI:150 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---150

326.

Neumann, Felictas1996wSophie Scholl Gymnasium SextaI:150 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---150

327.

Reuter, Melina1994wTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:150 H:--- K:--- W:--- H:---150

328.

Fernandez Cano, Isabel1999wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:149 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---149

329.

Marschal, Jaqueline1998wTSV LägerdorfI:149 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---149

330.

Töllner, Julia1997wGrundschule Sude-West 4bI:149 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---149

331.

Özbey, Cansu1993wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:149 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---149

331.

Postel, Lea1993wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:149 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---149

331.

Kock, Jennifer1993wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:149 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---149

334.

Rasmussen, Sarah1993w I:148 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---148

335.

Lemke, Finja1997w I:147 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---147

336.

Engel, Mona1996wMTV ItzehoeI:147 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---147

337.

Eggers, Fenja1995wSophie-Scholl-Gymnasium 6bI:147 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---147

338.

Buck, Mayleen1994wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:147 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---147

339.

Staenke, Jennifer1997w I:146 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---146

340.

Johannsen, Leonie1996w I:--- G:--- P:--- B:146 H:--- K:--- W:--- H:---146

340.

Peter, Nicole1996wGrundschule Hohenlockstedt 3cI:146 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---146

342.

Steiner, Alexandra1995wLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:146 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---146

343.

Radtke, Anna1998wGrundschule Kremperheide 2bI:145 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---145

344.

Neumann, Martha1995wHS WilsterI:145 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---145

345.

Strüven, Alina1994wSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:145 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---145

346.

Ciasto, Paula1998wGrundschule Sude-West 3bI:144 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---144

347.

Nagel, Fenja1996wRealschule Wilster 5AI:144 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---144

348.

Vock, Aylin1994wSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:144 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---144

349.

Schwarzkopf, Shyla1993wWKS-HoloI:144 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---144

350.

Zemke, Janina2000wGS Brokstedt 1bI:--- G:--- P:--- B:143 H:--- K:--- W:--- H:---143

351.

Theede, Celine1997wGrundschule Oelixdorf Klasse 3I:143 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---143

352.

Wittich, Wendy1996wFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:143 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---143

353.

Boukamp, Alexandra1997wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:142 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---142

353.

Grap, Marit1997wGrundschule Kellinghusen 4cI:142 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---142

353.

Knudsen, Lea1997wGrundschule Kellinghusen 4cI:142 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---142

356.

Bartelt, Lea1996wFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:142 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---142

357.

Raumann, Lisa1994wKein VereinI:--- G:142 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---142

358.

Holzknecht, Julia1993wGut Heil ItzehoeI:142 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---142

359.

Andersen, Tamara1997wJulianka-Schule Heiligenstedten 03. JanI:141 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

359.

Reichwald, Julia1997wGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:141 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

361.

Nedebock, Victoria1993wFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:141 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

361.

Klingbeil, Gesche1993wFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:141 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

363.

Ziegenbein, Rebecca1998w I:140 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---140

364.

Grüntz, Julia1996wGrundschule St. Margarethen 3bI:140 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---140

365.

Lahann, Sabrina1995wSophie Scholl Gymnasium SextaI:139 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---139

366.

Paul, Marie1999wMTV ItzehoeI:138 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---138

367.

Heidorn, Marlin-Rijke1998wGS Edendorf 3 bI:138 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---138

368.

Kahl, Hanna1996w I:138 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---138

369.

Gürlek, Dilek1996w I:137 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---137

369.

Ralfs, Bente1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:137 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---137

371.

Ziems, Anne-Dorette1993wTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:137 H:--- K:--- W:--- H:---137

372.

Paetsch, Anneke1992w I:137 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---137

373.

Wittorf, Rieke1998w I:136 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---136

374.

Tietjen, Alice1997wMS SWAT HohenfeldeI:136 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---136

375.

Radtke, Pia1998wGrundschule Kremperheide 2bI:135 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---135

376.

Palatzke, Kaja1997wGrundschule Kellinghusen 4cI:134 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---134

377.

Andersen, Jana1993w I:134 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---134

378.

Baumann, Janne1999wGS WristI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:133 W:--- H:---133

379.

Sierth, Isabel1998wGrundschule St. Margarethen 3bI:133 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---133

380.

Ehmke, Sandra1997wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:133 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---133

381.

Jüngling, Vanessa1996wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:133 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---133

382.

Wittorf, Maike1995w I:133 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---133

383.

von Bargen, Kimberly1995wRealschule Wilster 5AI:132 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---132

384.

Gloy, Jule2001wVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:131 W:--- H:---131

385.

Winkelmann, Emmi1998wGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:131 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---131

385.

Warstat, Bente1998wFehrs-Schule 2AI:131 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---131

387.

Wichmann, Sabine1997w I:131 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---131

388.

Wilde, Nadine1998wGrundschule St. Margarethen 3bI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

388.

Fischer, Lisa1998wGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

390.

Waltemathe, Kira1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

390.

Grönwoldt, Franziska1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

390.

Knüppel, Laura1995wBehrens & HaltermannI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

390.

Clausen, Helka1995wRS Holo Klasse 6aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:130130

394.

Schostak, Ailina1997wGrundschule Wellenkamp 4aI:129 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---129

395.

Bundel, Wiebke1996wFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:129 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---129

395.

Fölster, Nina1996wRS Holo Klasse 6aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:129129

397.

Rohwer, Nana1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:129 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---129

398.

Koesling, Janne1998wGrundschule Oelixdorf Klasse 3I:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

399.

Marschall, Alicia1996wGrundschule Hohenlockstedt 4bI:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

400.

Müller, Rieke1995wItzehoer VersicherungenI:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

400.

Sievers, Alina1995wHS WilsterI:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

402.

Dombert, Andrina1994wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

403.

Bubat, Anna-Lena1998wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

403.

Schicharin, Michelle1998wETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:127 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

403.

Lechthaler, Leonie - Sophie1998wGrundschule Sude-West 3aI:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

406.

Lutz, Rike1997wGrundschule Sude-West 3aI:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

406.

Rühmann, Isabella1997wGrundschule Hohenlockstedt 4bI:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

406.

Bollhardt, Mayleen1997wItzehoer VersicherungenI:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

409.

Zornig, Sophie1999wGS Brokstedt 1cI:--- G:--- P:--- B:126 H:--- K:--- W:--- H:---126

410.

Migge, Alina1998wFehrs-Schule 2AI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

411.

Titjen, Meike1997wGrundschule Wellenkamp 4aI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

411.

Hellmann, Hanna1997wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

413.

Sommer, Daphne1996wSophie Scholl Gymnasium SextaI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

414.

Vehrs, Natalie1995wSophie Scholl Gymnasium SextaI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

414.

Yildiz, Gülsade1995wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

414.

Tenfelde, Ann-Christin1995wSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

417.

Großmann, Larissa1994w I:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

418.

Ilgner, Jule1997wGrundschule Sude-West 4aI:125 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---125

419.

Blumenthal, Magdalena1997wFreie Waldorfschule Itzehoe 3I:124 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---124

420.

Ott, Mareike1996wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:124 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---124

421.

Bartels, Alisa Sophie1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:123 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---123

422.

Claussen, Jennifer1993wHS WilsterI:123 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---123

423.

Kelting, Denise1992wHS WilsterI:123 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---123

424.

Bogenreiter, Anne1999wGrundschule Edendorf 2aI:122 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---122

425.

Teskoy, Sarah1993wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:122 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---122

426.

Scheil, Celina1999wGrundschule Edendorf 2aI:121 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---121

427.

Christiansen, Mintje1998wGrundschule Edendorf 2aI:121 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---121

428.

Kruse, Lena1993wAuguste Victoria Schule 7bI:121 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---121

428.

Reimer, Chiara1993wFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:121 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---121

430.

Kötz, Charlene1998wGrundschule Kremperheide 2aI:120 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---120

431.

Kewitz, Katarina1993wPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:120 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---120

431.

Schüler, Merle1993wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:120 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---120

433.

Witt, Mareike1992wFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:120 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---120

434.

Klat, Xenia1999wGrundschule Kremperheide 2aI:119 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---119

435.

Gärtner, Jennifer1998wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:119119

436.

Perna, Luisa Leonie1996wGrundschule Oelixdorf 4aI:119 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---119

437.

Neumann, Anna1993wSophie-Scholl-Gymnasium Quarta bI:119 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---119

437.

Mohr, Levke1993wAuguste Victoria Schule 7bI:119 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---119

437.

Herold, Levke1993wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:119 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---119

440.

Sindelar, Hanna1998wGrundschule Sude-West 3cI:118 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---118

440.

Wolf, Lena1998wBarmstedter MTVI:--- G:118 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---118

442.

Pedük, Ezgi1993wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:118 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---118

443.

Theede, Clara1999wWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:117 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---117

444.

Krause, Bionda1996wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:117 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---117

445.

Guhse, Sina1993wSophie-Scholl-Gymnasium Quarta bI:117 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---117

446.

Klopke, Mia1992wWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:117 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---117

447.

Stendorf, Lea1999wFehrs-Schule 2AI:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---116

448.

Lange, Svea1998wGrundschule Kremperheide 2aI:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---116

449.

Friederichs, Jule1996wGrundschule Kremperheide 4aI:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---116

450.

Gerst, Janne1997wGS Brokstedt 4aI:--- G:--- P:--- B:115 H:--- K:--- W:--- H:---115

451.

Fink, Christin1996wGrundschule Kremperheide 4aI:115 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---115

451.

Mölln, Jo Neele1996wGrundschule Kremperheide 4aI:115 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---115

451.

Curdts, Lara1996wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:115 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---115

454.

Wiese, Nathalie1997wGrundschule St. Margarethen 3bI:114 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---114

455.

Renk, Johanna1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:114 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---114

456.

Göttsche, Carmina1993wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:114 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---114

457.

Schwartkop, Ruth1999wRotary Club ItzehoeI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

457.

Braun, Lara1999wFehrs-Schule 2AI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

459.

Voß, Susanna1998wGrundschule St. Margarethen 3bI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

460.

Baltruschat, Imke Luisa1997wSV Vaalia VaaleI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

461.

Koch, Esther1996wGrundschule Wellenkamp 4aI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

462.

Bernhard, Marie1993wSophie-Scholl-Gymnasium Quarta bI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

463.

Zeunert, Laura1997wGrundschule Edendorf 4bI:112 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---112

464.

Mohr, Simone1996wItzehoer VersicherungenI:112 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---112

465.

Meinert, Sandra1993wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:111 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---111

466.

Fritz, Madlin1998wGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:110 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---110

466.

Jung, Victoria1998wMTV BispingenI:--- G:--- P:--- B:110 H:--- K:--- W:--- H:---110

468.

Meier, Pia1995wSophie Scholl Gymnasium SextaI:110 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---110

469.

Krause, Vivian1992wHSH Nordbank AGI:110 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---110

470.

Krüger, Mirja1999wGS Brokstedt 2bI:--- G:--- P:--- B:109 H:--- K:--- W:--- H:---109

471.

Paulsen, Stine1998wGrundschule Sude-West 2bI:109 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---109

472.

Garbers, Juliana1995wGut-Heil ItzehoeI:109 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---109

473.

Krause, Mareike1993wRealschule Wilster 8bI:109 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---109

474.

Impelmann, Leonie1999wGS Brokstedt 1cI:--- G:--- P:--- B:108 H:--- K:--- W:--- H:---108

474.

Albers, Saskia1999wGrundschule Oelixdorf 1aI:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

476.

Nörenberg, Anna Lena1998wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:108108

476.

Reymann, Kimberley1998wGrundschule Sude-West 2aI:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

478.

Puknat, Rieke1995wWilhelm-Käber-Schule Hohenlockstedt R 5bI:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

479.

Jensen, Mette1998w I:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

480.

Gosau, Lisa1997w I:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

481.

Küpper, Laura1994wItzehoer RuderclubI:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

482.

Wiegand, Leona1998wGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:106106

483.

David, Marla1997wGS Edendorf 3 bI:106 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---106

483.

Bär, Nienke1997w I:106 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---106

485.

Steckel, Svane Kim1996w I:106 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---106

485.

Thiessen, Lisa1996wTS SchenefeldI:--- G:--- P:106 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---106

487.

Rohwer, Kim1993wFreie Waldorfschule Itzehoe 7I:106 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---106

488.

Komoss, Nina1999w I:105 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---105

489.

Gripp, Rieke1997wTus KrempeI:105 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---105

490.

Theden, Marlin1993wJulianka-Schule Heiligenstedten 8bI:105 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---105

491.

Kölske, Larissa Aileen1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:104 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---104

491.

Apholz, Tessa1996wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:104 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---104

491.

Schulz, Mara1996wTS SchenefeldI:--- G:--- P:104 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---104

494.

Mundhenke, Carolina1999wSV Neuenbrook/RethwischI:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

494.

Ahrens, Luisa1999wSV Neuenbrook/RethwischI:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

496.

Himmelhan, Lea-Sophie1998wItzehoer VersicherungenI:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

496.

Pansegrau, Sarah1998wGrundschule Edendorf 3cI:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

498.

Miedow, Bente1997wSV Neuenbrook/RethwischI:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

499.

Barnscheidt, Kim Carolin1996wKaiser Karl Schule 5bI:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

500.

Homfeldt, Silja1995wKaiser Karl Schule 5bI:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

501.

Kaufmann, Johanna1992wRealschule Wilster 8bI:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

502.

Bruhn, Laura1998wGS Brokstedt 3zI:--- G:--- P:--- B:102 H:--- K:--- W:--- H:---102

502.

Friederichs, Bente1998wGrundschule Kremperheide 2bI:102 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---102

502.

Holtorf, Alicia1998wGS Brokstedt 3zI:--- G:--- P:--- B:102 H:--- K:--- W:--- H:---102

505.

Jäger, Ana1997w I:102 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---102

506.

Ruhlemann, Julia1995wHS WilsterI:102 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---102

507.

Nagel, Sabrina1993wRealschule Wilster 8bI:102 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---102

508.

Mehr, Annika1997wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

508.

Hauschildt, Laura1997wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

510.

Strothmann, Martha1996wSophie Scholl Gymnasium SextaI:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

510.

Höppner, Jasmin1996wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

512.

Rinck, Birte1998wGS Brokstedt 3bI:--- G:--- P:--- B:100 H:--- K:--- W:--- H:---100

513.

von Leesen, Annike1997wSV Neuenbrook/RethwischI:100 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---100

513.

Keller, Vanessa1997w I:100 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---100

513.

Prior, Sarah Aileen1997wGrundschule Kremperheide 4aI:100 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---100

516.

Jürgs, Merle1999wVolksbank Raiffeisenbank eG ItzehoeI:99 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---99

517.

Dibbern, Selina1999w I:98 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---98

518.

Wieland, Laura1992w(Hohenlockstedt)I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:9898

519.

Kropius, Nadja1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:97 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---97

520.

Nickel, Jasmin1997wGS Brokstedt 3aI:--- G:--- P:--- B:96 H:--- K:--- W:--- H:---96

521.

Zur Verth, Johanna1999wGrundschule Edendorf 4bI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

522.

Baudach, Madita1998wGrundschule Edendorf 2aI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

522.

Meyer-Burgdorff, Carlotta1998wFehrs-Schule 2AI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

524.

Zielke, Amy Lynn1995wSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

524.

Schallmo, Lea1995wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

526.

Nogli, Johanna1999wGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:93 H:--- K:--- W:--- H:---93

527.

Ralfs, Anna1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:93 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---93

528.

Looß, Annika1995w I:93 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---93

529.

Peters, Jule1999wGrundschule Oelixdorf 1aI:91 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---91

530.

Söhren, Thana1998w I:90 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---90

531.

Hintz, Nathalie1994wLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:90 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---90

532.

Kröhnert, Maria-Sofi1992wLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:90 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---90

533.

Müller, Bente1998wGS Edendorf 3 bI:89 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---89

534.

Rübhausen, Katharina2000wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:88 W:--- H:---88

535.

Senne, Tabea1997wGS Hohenlockstedt 3bI:88 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---88

535.

Lange, Hanna1997w I:88 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---88

535.

Schmidt, Mareike1997wGrundschule Edendorf 4bI:88 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---88

535.

Jarmuth, Alexandra1997wGrundschule Edendorf 3cI:88 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---88

539.

Ziems, Anne Dorette1993wTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:88 W:--- H:---88

540.

Reimers, Julemarie1997wGrundschule Sude-West 3aI:87 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---87

541.

Özbey, Nisa1996wGrundschule Sude-West 4aI:87 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---87

542.

Jagusch, Anna-Katharina1996w I:86 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---86

543.

Peters, Julia1994wRS Krempe 7aI:86 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---86

544.

Timm, Lisa Marie1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:85 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---85

544.

Henningsen, Liv1996wJulianka-Schule Heiligenstedten 04.JanI:85 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---85

546.

Mahlstedt, Sara-Sophie1993wRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:8585

547.

Drawz, Natalie Maria1995wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:84 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---84

548.

Reinking, Janne1994wAuguste Victoria Schule 7bI:84 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---84

549.

Hoffmann, Michelle1997wGrundschule Op de Host 1 bis 4I:83 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---83

550.

Meurer, Corinna1995wRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:8383

550.

Naujocks, Alexandra1995wSophie Scholl Gymnasium SextaI:83 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---83

552.

Käsch, Sabrina1994wRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:8383

553.

Gruetzmacher, Isabel1997wGrundschule Sude-West 3aI:82 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---82

553.

Holtorf, Laura - Michelle1997wGrundschule Sude-West 4aI:82 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---82

555.

Laskowski, Pia1996wGrundschule Kremperheide 4aI:82 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---82

556.

Krella, Sarah2000wGrundschule Sude-West 1aI:80 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---80

557.

Kemmler, Helen1998wGrundschule Edendorf 3cI:80 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---80

558.

Rychlikowski, Nadine1996wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:79 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---79

559.

Zühlke, Nina1996wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:78 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---78

559.

Olschewski, Laura1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:78 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---78

561.

Kock, Rike1999wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:77 W:--- H:---77

561.

Schroedter, Jenny1999wGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:77 H:--- K:--- W:--- H:---77

563.

Fuß, Jacqueline1996wKein VereinI:--- G:77 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---77

564.

Elsner, Monique1996wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:75 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---75

565.

Asmussen, Larissa1994wRS Krempe 7aI:75 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---75

566.

Klöcking, Birte1999w I:74 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---74

567.

Steege, Maggie1994wRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:7373

568.

Kummer, Tatjana1995wGrundschule Sude-West 4aI:72 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---72

569.

Lottermoser, Annika1998wGrundschule Sude-West 3bI:71 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---71

570.

Tewes, Ronja1994wAuguste Victoria Schule 7bI:71 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---71

571.

Lipowsky, Michelle1998wFehrs-Schule 2AI:70 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---70

572.

Hoffmann, Anna1996wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:70 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---70

573.

Baltruschat, Bodil Marie2000wSV Vaalia VaaleI:69 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---69

574.

Nottelmann, Cathrin1994wSophie-Scholl-Gymnasium Quarta bI:69 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---69

574.

Lokenvitz, Sophie1994wSophie-Scholl-Gymnasium Quarta bI:69 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---69

576.

Oelte, Pia1999w I:67 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---67

577.

Quecke, Zarah1993wMTV ItzehoeI:67 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---67

577.

Schrader, Katharina1993wAuguste Victoria Schule 7bI:67 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---67

577.

Denzer, Bianca1993w I:67 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---67

580.

Lau, Kimberley1995wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:66 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---66

581.

Strohbecke, Leonie2000wGrundschule Oelixdorf 1aI:65 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

582.

Fock, Gina-Marie1999wGrundschule Oelixdorf 1aI:65 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

583.

Wolf, Lara1997wGrundschule Edendorf 4cI:65 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

584.

Ludka, Beate2000wItzehoer VersicherungenI:64 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

584.

Kapell, Marie2000wItzehoer VersicherungenI:64 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

584.

Holst, Leonie2000wGrundschule Oelixdorf 1aI:64 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

587.

Echelmeyer, Julia1995wTuS Germania SchnelsenI:64 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

587.

Kelting, Neele1995w I:64 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

589.

Schönrock, Anna1998wGrundschule Sude-West 3aI:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

590.

Steppat, Joy-Jaqueline1997wGrundschule Kremperheide 3I:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

590.

Timmermann, Lisa1997wGrundschule Kellinghusen 3dI:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

590.

Petersen, Alexandra1997wGrundschule Kremperheide 3I:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

590.

Niese, Svenja1997wSV Neuenbrook/RethwischI:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

594.

Puttrus, Isabelle1993wSophie-Scholl-Gymnasium Itzehoe U III bI:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

595.

Waage, Nicole1992wJulianka-Schule Heiligenstedten 8aI:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

596.

Heister, Emma2000wSV Neuenbrook/RethwischI:62 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---62

597.

Rehberg, Celine1998wFehrs-Schule 2AI:62 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---62

597.

Feuerschütz, Nina1998wGrundschule Sude-West 3bI:62 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---62

599.

Findeisen, Anna1997wGrundschule Kellinghusen 3dI:62 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---62

599.

Kröger, Sarah1997wGrundschule Sude-West 3bI:62 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---62

601.

Metzger, Rabea1994wWilhelm-Käber-Schule Hohenlockstedt R 5bI:62 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---62

602.

Behncke, Fatima2000w I:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

602.

Fischer, Klara2000wGrundschule Sude-West 1bI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

604.

Quecke, Korinna1999wMTV ItzehoeI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

604.

Blendek, Kristin1999wGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:6161

606.

Lange, Frederike1998wGrundschule Kremperheide 2aI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

606.

Schneider, Maya1998wGrundschule Sude-West 3bI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

606.

Kruse, Alina1998wGrundschule Sude-West 3bI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

606.

Stahl, Nicola1998wFehrs-Schule 2AI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

610.

Nowak, Lisa - Ann1997wGrundschule Sude-West 3bI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

610.

Schley, Jenny1997wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

610.

Schroeder, Maria Katharina1997w I:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

613.

Obermann, Melissa1995wGrundschule Sude-West 4bI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

613.

Börm, Yasmin1995wRealschule Wilster 5AI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

615.

Lochefeld, Vanessa1994wRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:6161

616.

Lange, Fiene2000wGrundschule Kremperheide 1bI:60 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---60

617.

Wieland, Lena1999wGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:6060

618.

Sadiku, Kefser1996wGrundschule Edendorf 4bI:60 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---60

619.

Stange, Jennifer1999wGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:59 H:--- K:--- W:--- H:---59

619.

Bednarz, Svea1999wGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:59 H:--- K:--- W:--- H:---59

621.

Nitschke, Verena1995wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:59 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---59

621.

Brates, Jaqueline1995wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:59 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---59

623.

Buchheim, Tanja1999wGrundschule Sude-West 1bI:58 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---58

623.

Ratjen, Vivien1999wGS Brokstedt 2bI:--- G:--- P:--- B:58 H:--- K:--- W:--- H:---58

625.

Jordan, Kira1993wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:58 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---58

626.

Kuna, Nikita2000wGrundschule Sude-West 1bI:57 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---57

627.

Schuldt, Lea-Sophie1999wGrundschule Kremperheide 2aI:57 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---57

628.

Wefelmeier, Rebekka1994wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:57 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---57

629.

Fritz, Christina-Miriam1999wGrundschule Sude-West 1bI:56 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---56

630.

Zöllner, Cathleen1997wGrundschule Edendorf 4bI:56 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---56

631.

Macholewski, Janina1996wGrundschule Edendorf 4bI:56 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---56

632.

Fölster, Tonja1993wWKS-HoloI:54 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---54

633.

Sibum, Isabel1998wGrundschule Kremperheide 1aI:51 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---51

634.

Hausschildt, Annecke1996wFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:51 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---51

635.

Dittmann, Mirja2000w I:50 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---50

636.

Soyka, Janna1998wGrundschule Hohenlockstedt 3cI:50 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---50

637.

Faust, Mailien1997wGrundschule Hohenlockstedt 3cI:50 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---50

638.

Marschal, Janina1995wTSV LägerdorfI:50 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---50

638.

Beeck, Sophie1995wFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:50 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---50

640.

Knezevic, Cara1999wGrundschule Sude-West 2bI:49 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---49

641.

Ferg, Anna-Lena1996wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:49 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---49

642.

Niemand, Amelie1997w I:48 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---48

643.

Var, Semiha1998wGrundschule Hohenlockstedt 3cI:47 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---47

644.

Janke, Anna1996w I:47 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---47

645.

Mahnke, Lotta1997wFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:44 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---44

646.

Mahlstedt, Anna-Lena1996wFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:43 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---43

647.

Ralfs, Saskia-Vanessa1995wWilhelm-Käber-Schule Hohenlockstedt R 5bI:43 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---43

648.

Khwadajazada, Lida1992wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:43 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---43

649.

Falendieck, Laura-Marie1997wGrundschule Wellenkamp 3bI:42 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---42

649.

Dunklau, Melissa1997wGrundschule Wellenkamp 3bI:42 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---42

651.

Nagel, Lina1999wSV Neuenbrook/RethwischI:39 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---39

652.

Siekmann, Madelaine1995wSV Neuenbrook/RethwischI:39 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---39

653.

Liebisch, Aurora1998wGS Hohenlockstedt 3aI:38 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---38

653.

Siekmann, Alisha1998wSV Neuenbrook/RethwischI:38 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---38

655.

Hamann, Sonja1995wSophie Scholl Gymnasium SextaI:38 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---38

656.

Holtschneider, Lynn1998w I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:37 W:--- H:---37

657.

Bahns, Tjorven Svea1996wAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:37 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---37

658.

Höpner, Merle1994wSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:37 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---37

659.

Henderson, Sabrina1999wGS Brokstedt 2I:--- G:--- P:--- B:36 H:--- K:--- W:--- H:---36

660.

Ebert, Nicola1996w I:36 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---36

661.

Weitkamp, Elin2000w I:35 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---35

662.

Clausen, Malou1998wGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:35 H:--- K:--- W:--- H:---35

663.

Pullnat, Rieke1995wRS Holo Klasse 6bI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:3535

664.

Schulz, Lara-Sophie2000wGS Brokstedt 1cI:--- G:--- P:--- B:34 H:--- K:--- W:--- H:---34

665.

Lepsin, Anna Lena1995wRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:3030

666.

Krebs, Maritt2001wMTV ItzehoeI:28 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---28

667.

Müller, Alea1997wGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:26 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---26

668.

Heisch, Julia1993wKein VereinI:--- G:26 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---26

669.

Nadrowski, Annika1996wGrundschule Edendorf 4cI:22 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---22

670.

Mälk, Jana-Clarissa1998wFehrs-Schule 2AI:21 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---21

671.

Wollank, Mandy1997wGrundschule Wellenkamp 3bI:19 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---19

671.

Doebel, Mirijam1997wGrundschule Wellenkamp 4aI:19 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---19

673.

Gülen, Canan1999wGrundschule Oelixdorf 2aI:18 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---18

674.

Kuhlmann, Tabea-Kim1999wGrundschule Kremperheide 1aI:17 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---17

675.

Hake, Jenny1998wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:1717

675.

Westphalen, Laura1998wMTV ItzehoeI:17 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---17

677.

Blietschau, Anna-Lena1994wRS Holo Klasse 8bI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:1515

678.

Kahre, Sarah1999wGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:1414

679.

Block, Martina1999wFlinke Fersen TegelhörnI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:11 W:--- H:---11

680.

Riedel, Cara1998wJulianka-Schule Heiligenstedten 03. JanI:11 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---11

681.

Lau, Rebecca2000wGS Brokstedt 1cI:--- G:--- P:--- B:6 H:--- K:--- W:--- H:---6

682.

Kunhardt, Franziska1999wGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:33

683.

Siefke, Hannah2000wGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:2 W:--- H:---2

684.

Wiegand, Farah1998wGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:22

685.

Ittner, Anna-Lena1995wAuguste Victoria-Schule 5I:2 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---2
Jugendliche w

1.

Schülke, Lena1988wTSV KremperheideI:271 G:260 P:300 B:300 H:300 K:267 W:--- H:---1698

2.

Mielke, Sandra1991wFortuna Realschule Glückstadt 7aI:218 G:200 P:202 B:239 H:230 K:173 W:193 H:2281317

3.

Peters, Jasmin1991wFortuna Realschule Glückstadt 7aI:224 G:172 P:--- B:219 H:243 K:191 W:--- H:2291278

4.

Stäcker, Ina1989wKein VereinI:--- G:240 P:283 B:282 H:285 K:--- W:--- H:---1090

5.

Kühl, Ulrike1988wMTV ItzehoeI:--- G:--- P:299 B:297 H:--- K:--- W:--- H:---596

6.

Wensing, Christina1991wMTV HorstI:275 G:232 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---507

7.

Prigandt, Wayca1988wMTV ItzehoeI:--- G:--- P:255 B:247 H:--- K:--- W:--- H:---502

8.

Rudolph, Sonja1991w I:261 G:--- P:--- B:--- H:--- K:196 W:--- H:---457

9.

Denzer, Eileen1990w I:223 G:215 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---438

10.

Sönksen, Wienke1991wAuguste-Viktoria-Schule UII cI:209 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:217426

11.

Hübner, Miriam1991wElmshorner HTI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:284 H:---284

12.

Stock, Svenja1991wHSG Kremperheide / MünsterdorfI:--- G:--- P:--- B:274 H:--- K:--- W:--- H:---274

13.

von Hacht, Yvonne1990wMTV HorstI:162 G:104 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---266

14.

Linker, Mary-Jo1991wMTV HorstI:259 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---259

15.

Rotzoll, Mirja1990wTSV St. MargarethenI:255 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---255

16.

Meyenburg, Dorina1990wGrundschule Kremperheide 2bI:242 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---242

17.

Rudolph, Ines1989w I:229 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---229

18.

Voß, Lisa1991wMTV HorstI:228 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---228

19.

Koch, Hanna1991w I:227 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---227

20.

Gollminski, Lena1990wRV BreitenburgI:226 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---226

21.

Romberg, Nina1989wETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:217 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---217

22.

Karstens, Sandrina1990wLf Dithmarscher WestküsteI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:216 H:---216

23.

Boll, Anne1989wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:211 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---211

24.

Stäcker, Jenny1991w I:--- G:--- P:--- B:208 H:--- K:--- W:--- H:---208

25.

Schwartkop, Hanna1990wRotary Club ItzehoeI:207 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---207

26.

Schulz, Lisa1990w I:203 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---203

26.

Kurz, Michaela1990wSV BrakeI:--- G:203 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---203

28.

Scherkus, Kira1991w I:198 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---198

29.

Carsten, Gesa1990w I:197 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---197

30.

Borchert, Jennifer1991wThies GesundheitsPartner/MediCenter MedizintechnikI:188 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---188

31.

Rathjen, Mareike1991wWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:184 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---184

32.

Petermann, Marisa1991wGrundschule Kremperheide 2aI:181 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---181

33.

Dose, Wiebke1989wETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:175 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---175

34.

Henningsen, Katharina1991wTSV LoLaI:174 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---174

35.

Becker, Pia1990wAuguste-Viktoria-Schule UII cI:172 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---172

35.

Löschke, Anne1990wWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:172 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---172

37.

Nitsch, Yvonne1988w I:--- G:--- P:--- B:171 H:--- K:--- W:--- H:---171

38.

Warkulat, Sonja1990wMTV HerzhornI:--- G:170 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---170

39.

Kramm, Sabrina1989w I:169 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---169

40.

Glaw, Ina1991wWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

41.

Wieters, Imke1990w I:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

42.

Kock, Franziska1991wWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

43.

Hubert, Dinah-Kristin1991wRealschule Wilster 9aI:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

43.

Albers, Anika1991wRealschule Wilster 9aI:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

45.

Kraft, Karolin1988w I:163 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---163

46.

Kromer, Anastasia1990wETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:160 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

47.

Bibrach, Jasmin1991wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:158 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---158

48.

De Vries, Merle1990wGrundschule Kremperheide 2aI:157 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---157

49.

Goltsch, Tanja1989wJulianka-Schule Heiligenstedten 8bI:155 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---155

50.

Kühne, Madeleine1990wWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:154 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---154

51.

Trupkat, Melanie1990wAuguste-Viktoria-Schule UII cI:141 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

52.

Sievers, Lisa1988wFeuerwehr SchenefeldI:--- G:--- P:140 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---140

53.

Reimers, Lena1991wGrundschule Sankt Margarethen 4bI:134 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---134

54.

Lübke, Christina1988wWohlert, Aldag & PartnerI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

55.

Holzfeind, Inga1991w I:125 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---125

56.

Nonnenbroich, Annegret1988w I:121 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---121

57.

Kruck, Jennifer1989wPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:120 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---120

58.

Günther, Mia1991wWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:118 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---118

59.

Heitmann, Giulia1991wWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:117 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---117

60.

Spiecker, Rebecca1990w I:111 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---111

61.

Hangebrauck, Annalisa1991wIppon WackenI:110 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---110

61.

Kietzer, Janine1991wWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:110 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---110

61.

Hussaini, Fatima1991w I:110 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---110

64.

Schuckert, Kimberly1991wLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:109 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---109

65.

König, Stefanie1990w I:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

66.

Tameris, Jennifer1991wPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

67.

Doll, Janett1991wWKS Hohenlockstedt H7und H8I:58 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---58

68.

Krieter, Jennifer1989w I:40 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---40

69.

Friederichs, Alina1991wRealschule Wilster 9aI:16 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---16

70.

Wohld, Jessica1990wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:10 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---10

70.

Trepha, Jasmin1990wKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:10 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---10

72.

Kolz, Juliane1991wRealschule Wilster 9aI:9 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---9
Schüler m

1.

Sönksen, Henrik1993mETSV Gut-Heil ItzehoeI:245 G:--- P:267 B:--- H:294 K:285 W:292 H:2791662

2.

Stölting, Tim Lukas1994mETSV Gut Heil ItzehoeI:259 G:273 P:256 B:266 H:287 K:268 W:274 H:2641632

3.

Maljavin, Nikita1992mFortuna Realschule Glückstadt 7aI:225 G:270 P:--- B:--- H:295 K:278 W:281 H:2791628

4.

Schurawljow, Juri1992mFortuna Realschule Glückstadt 7aI:203 G:244 P:241 B:--- H:284 K:257 W:256 H:2511533

5.

Lipinski, Christian1992mFortuna Realschule Glückstadt 7aI:200 G:256 P:228 B:242 H:283 K:--- W:256 H:2581523

6.

Praefke, Lukas1992m I:--- G:--- P:215 B:224 H:283 K:250 W:251 H:2531476

7.

Jabusch, Philo1996mFortuna Realschule Glückstadt 7aI:204 G:243 P:--- B:240 H:273 K:254 W:247 H:---1461

8.

Rave, Mats1996mETSV Gut-Heil-ItzehoeI:208 G:257 P:--- B:240 H:275 K:245 W:--- H:2301455

9.

Prüß, Leif Flemming1998mWRS WilsterI:199 G:226 P:--- B:214 H:278 K:227 W:242 H:2411428

10.

Hourani-Schomaker, Michael1993mTSV LolaI:201 G:229 P:239 B:212 H:268 K:226 W:--- H:2481422

11.

Nütz, Jonas1995mAlemannia WilsterI:199 G:229 P:217 B:219 H:269 K:235 W:--- H:2381407

12.

Freese, Christopher1996mETSV Gut-Heil ItzehoeI:--- G:222 P:225 B:206 H:259 K:194 W:219 H:2241355

13.

Praefke, Fritz1995m I:154 G:210 P:202 B:191 H:266 K:222 W:226 H:2251351

14.

Wilder, Jerremika Jason1996mTSV LolaI:207 G:242 P:149 B:229 H:219 K:214 W:--- H:2071318

15.

Wolf, Lennart1994mFortuna Realschule Glückstadt 7aI:189 G:215 P:--- B:--- H:247 K:203 W:199 H:2071260

16.

Behm, Sebastian1992mFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:179 P:194 B:182 H:248 K:215 W:--- H:2161234

17.

Neumann, Momme1999mMTV WilsterI:--- G:186 P:151 B:--- H:239 K:189 W:196 H:1941155

18.

Ladendorf, Hannes1993mFortuna Realschule Glückstadt 7aI:169 G:190 P:141 B:--- H:224 K:184 W:183 H:2001150

19.

Chionidis, Manoli1998mGrundschule Edendorf 3cI:201 G:--- P:222 B:212 H:279 K:231 W:--- H:---1145

20.

Lipinski, Jonas1995mFortuna Realschule Glückstadt 7aI:188 G:215 P:--- B:222 H:--- K:204 W:204 H:---1033

21.

Klein, Ture1995mTS SchenefeldI:129 G:144 P:144 B:--- H:223 K:172 W:170 H:---982

22.

Wolter, Jonas1995mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:261 P:--- B:262 H:--- K:--- W:262 H:---785

23.

Eim, Nico1996mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:187 G:231 P:--- B:--- H:--- K:233 W:--- H:---651

24.

Averhoff, Finn1994mSV Brokdorf FußballjugendI:178 G:198 P:--- B:--- H:--- K:--- W:197 H:---573

25.

Harders, Max1998m I:169 G:--- P:148 B:--- H:240 K:--- W:--- H:---557

26.

Kalcher, Björn1997mJulianka-Schule Heiligenstedten 03. JanI:1 G:--- P:--- B:--- H:217 K:--- W:168 H:168554

27.

Cabrera-Palacios, Manuel1996mTS SchenefeldI:--- G:--- P:154 B:--- H:--- K:192 W:--- H:205551

28.

Otto, Leon2001mFC LoLaI:105 G:--- P:--- B:124 H:194 K:--- W:--- H:125548

29.

Carl, Jonathan1998mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:172 P:--- B:--- H:202 K:--- W:174 H:---548

30.

Mahler, Bastian1993m I:156 G:--- P:--- B:--- H:--- K:194 W:--- H:188538

31.

Elfert, Joshua1998mGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:33 G:--- P:--- B:66 H:178 K:102 W:76 H:81536

32.

Brandt, Henning1992mTS SchenefeldI:164 G:167 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:203534

33.

Peters, Kai1994mLG Dithm. WestküsteI:--- G:--- P:--- B:248 H:--- K:--- W:245 H:---493

34.

Wolter, Lasse1998mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:223 P:--- B:--- H:--- K:--- W:232 H:---455

35.

Rave, Lars1995mSV Brokdorf FußballjugendI:201 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:233 H:---434

35.

Brandt, Mathis1995mTS SchenefeldI:129 G:140 P:165 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---434

37.

Sievers, Nils Pascal1997mWRSI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:226 H:206432

38.

Trapp, Malte1997mGrundschule Edendorf 4bI:200 G:--- P:222 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---422

39.

Pieper, Fynn1997mETSV Fortuna GlückstadtI:203 G:215 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---418

40.

Dimpker, Axel1993mSV Brokdorf FußballjugendI:198 G:218 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---416

41.

Bielefeldt, Nico1997m I:187 G:226 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---413

42.

Karstens, Tim Bastian1997mMarner TVI:--- G:--- P:--- B:190 H:--- K:--- W:214 H:---404

43.

Ehlers, Tjorven1999mTS SchenefeldI:--- G:--- P:108 B:163 H:--- K:--- W:--- H:128399

44.

Linow, Jasper1997mGS Hohenlockstedt 3dI:171 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:228399

45.

Schierbecker, Tobias1997mGS Hohenlockstedt 3dI:177 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:219396

46.

Karstens, Christopher1992mLG DithmarschenI:--- G:272 P:--- B:--- H:--- K:--- W:124 H:---396

47.

Ott, Christopher1997mGrundschule St. Margarethen 3bI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:209 H:---389

48.

Chionidis, Nico1995mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:188 G:--- P:--- B:201 H:--- K:--- W:--- H:---389

49.

Domrös, Sören1994mAuguste Victoria-Schule Lauf-AGI:181 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:203384

50.

Linow, Björn1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:159 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:213372

51.

Dittmann, Maik1996m I:163 G:200 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---363

52.

Möller, Marten1998mGS WristI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:157 W:--- H:205362

53.

Stüven, Marc1997mGrundschule St. Margarethen 3bI:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:197 H:---362

54.

Reduth, Benedikt1996mGrundschule Kellinghusen 3dI:174 G:--- P:--- B:--- H:--- K:177 W:--- H:---351

55.

Krützelmann, Jan-Philip1999m I:161 G:--- P:--- B:185 H:--- K:--- W:--- H:---346

56.

Hauschildt, Nanning1997mTS SchenefeldI:--- G:--- P:40 B:--- H:184 K:--- W:--- H:103327

57.

Stölting, Enno1998mTS SchenefeldI:--- G:--- P:151 B:--- H:--- K:172 W:--- H:---323

58.

Schierbecker, Lasse1995mAuguste Victoria-Schule 5I:140 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:172312

59.

Sönksen, Peer1998mGS Hohenlockstedt 3bI:123 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:186309

60.

Leigt, Niko1993m I:--- G:--- P:--- B:--- H:298 K:--- W:--- H:---298

61.

Stinsky, Hendrik1996mAuguste Victoria-Schule 5I:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:169297

62.

Nesper, Live1999mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:131 W:--- H:165296

63.

Below, Lukas1995m I:120 G:176 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---296

64.

Siebcke, Mirco1996mGrundschule Sankt Margarethen 4bI:120 G:167 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---287

65.

Ladwig, Marvin1997mGrundschule Hohenlockstedt 4dI:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:166282

66.

Tewes, Niklas1996mGrundschule Hohenlockstedt 4dI:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:166282

67.

Radzio, Tom Philip1998m I:93 G:--- P:--- B:--- H:188 K:--- W:--- H:---281

68.

Kreft, Fabian1996mGrundschule Kellinghusen 4cI:101 G:--- P:--- B:179 H:--- K:--- W:--- H:---280

69.

Mahler, Fabian1997mGrundschule Kellinghusen 4cI:119 G:--- P:--- B:--- H:--- K:158 W:--- H:---277

70.

Spross, Gerrit1999m I:111 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:161272

71.

Güttner, Nick1998mBarmstedter MTVI:113 G:150 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---263

72.

Lüders, Sven1993mTSV LoLaI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:260260

73.

Wulff, Christian1996mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:255 K:--- W:--- H:---255

74.

Unganz, Finn1997m I:108 G:146 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---254

75.

Köhne, Thilo2000mVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:116 W:--- H:137253

76.

Krech, Robin1993mTS SchenefeldI:--- G:--- P:246 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---246

77.

Kunzmann, Leiv1992mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:240 K:--- W:--- H:---240

77.

Marien, Enrico1992m I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:240 H:---240

79.

Wied, Tim2000mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:74 W:--- H:165239

80.

Sander, Henry1992mMTV HorstI:237 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---237

81.

Gehr, Lennart1995mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:233 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---233

82.

Roggenkamp, Christian1994mLG Dithmarscher WestküsteI:232 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---232

83.

Domrös, Thure1994mFamilie DomrösI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:229229

83.

Carl, David1994mMTV HorstI:229 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---229

85.

Schmidt, Marcel1992m(Hohenlockstedt)I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:224224

86.

Schack, Torben1995m I:111 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:112223

87.

Domrös, Sascha1994mFamilie DomrösI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:223223

88.

Lehr, Torben1998mGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:220220

89.

Harder, Janne1997mMTV WilsterI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:219 H:---219

90.

König, Ferdinand1996mTS SchenefeldI:--- G:--- P:219 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---219

90.

Krecht, Fabian1996m I:--- G:--- P:--- B:--- H:219 K:--- W:--- H:---219

92.

Weiß, Michel1993mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:219 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---219

93.

Lüthje, Fabian1992mTSV LolaI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:218218

94.

Rehmke, Hendrik1995mSchenefelder TSI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:217 W:--- H:---217

95.

Croppenstedt, Hendrik1995mBSC NordoeI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:215215

96.

Bucher, Jan-Hendrik1993mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:215 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---215

96.

Bornholdt, Marten1993mMTV ItzehoeI:--- G:--- P:215 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---215

98.

Dörfling, Kalle1997m(Münsterdorf)I:--- G:208 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---208

99.

Widderich, Bennet1996mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:208 K:--- W:--- H:---208

100.

Wendtland, David1995mSophie Scholl Gymnasium SextaI:208 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---208

101.

Kuhnke, Patrick1992mJulianka-Schule Heiligenstedten 8aI:208 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---208

102.

Piepenhagen, Lasse1997mLG ElmshornI:--- G:--- P:--- B:207 H:--- K:--- W:--- H:---207

103.

Rohwedder, Moritz1996mTS SchenefeldI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:207207

104.

Baumer, Tim1994mVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:207 W:--- H:---207

105.

Johannsen, Leif1994m I:--- G:--- P:--- B:206 H:--- K:--- W:--- H:---206

106.

Kassel, Johannes1992mWKS-HoloI:206 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---206

107.

Steinmann, Momo1998mTSV LolaI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:205205

108.

Marin, Enrico1992mHS WilsterI:205 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---205

109.

Saelzer, Max1994mETSV Gut-Heil ItzehoeI:--- G:204 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---204

110.

Holzknecht, Niklas1996mGut Heil ItzehoeI:203 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---203

111.

Dobberitz, Jonah1997mGrundschule Kellinghusen 3dI:92 G:--- P:--- B:--- H:--- K:110 W:--- H:---202

112.

Hoffmann, Niclas1993mGesundheitszentrum Klosterforst ItzehoeI:201 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---201

113.

Panzer, Hannes1996mSophie Scholl Gymnasium SextaI:200 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---200

114.

Brückner, Daniel Francisco1998mBarmstedter MTVI:--- G:199 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---199

115.

Vonnahme, Felix1995mVfB WaltropI:--- G:--- P:199 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---199

115.

Faust, Julian1995mWilhelm-Käber-Schule Hohenlockstedt R 5bI:60 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:139199

117.

Carstens, Lasse1994mKein VereinI:--- G:199 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---199

117.

Kehmann, Philipp1994mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:199 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---199

119.

Karstens, Björn1998mMarner TVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:198 H:---198

120.

Grünler, Joschka1995mFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:198 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---198

121.

Becker, Marten1992mMünsterdorfer Sport VereinI:198 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---198

122.

Nagel, Yannis1995mMTV HerzhornI:--- G:197 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---197

123.

Podehl, Brian1992m I:197 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---197

123.

Heinen, Mario1992mPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:197 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---197

125.

Meiners, Michel1995mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:196 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---196

126.

Feldmann, Marco1998mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:195 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---195

127.

Kammer, José Matthias1997mGrundschule Edendorf 4bI:195 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---195

128.

Steckel, Helge Joshua1994mItzehoer SVI:195 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---195

128.

Langer, Lous-Paul1994m I:195 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---195

128.

Scheil, Philipp1994mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:195 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---195

131.

Klewitz, Palle1997mTS SchenefeldI:--- G:--- P:194 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---194

132.

Wullenweber, Ivo1994mLG Nord-West HamburgI:194 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---194

133.

Wohllebe, Jonas1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6cI:193 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---193

134.

Domrös, Felix1994mAuguste Victoria-Schule Lauf-AGI:193 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---193

134.

Seitz, Jan1994mKein VereinI:--- G:193 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---193

136.

Schlößer, Christoph1993mKein VereinI:--- G:193 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---193

137.

Paulsen, Timo1994mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:192 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---192

138.

Röpers, Tizian1993mPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:191 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---191

139.

Tiedemann, Ken1992mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:190 K:--- W:--- H:---190

140.

Hal, Numan1995mFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:189 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---189

141.

Spitzka, Fabian1996mGrundschule Kremperheide 4aI:188 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---188

142.

Lietz, Malte1997mGrundschule Kellinghusen 4cI:51 G:--- P:--- B:--- H:--- K:136 W:--- H:---187

143.

Rathjens, Finn1996mGrundschule Kremperheide 4bI:187 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---187

144.

Evert, Lukas1993mSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:187 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---187

145.

Tobien, Patrick1998mGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:186186

146.

Mohr, Philipp1993mMünsterdorfer SportvereinI:186 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---186

147.

Scheel, Jan Marten1998mGS Brokstedt 3bI:--- G:--- P:--- B:185 H:--- K:--- W:--- H:---185

148.

Sievers, Nils - Pascal1997mWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:185 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---185

148.

Habig, Dennis1997mMTV HorstI:185 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---185

150.

Rathjens, Kelvin1996mSophie Scholl Gymnasium SextaI:185 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---185

151.

Karstens, Lars1996mMarner TVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:184 H:---184

152.

Prigge, Jonas1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6cI:184 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---184

153.

Poggensee, Jannis1993mKKS Quarta aI:184 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---184

154.

Kopacz, Tim Ole1997mGS Edendorf 3 bI:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

155.

Scholz, Sebastian1996mGrundschule Kremperheide 4aI:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

156.

Ehlert, Marvin1995mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:183 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---183

157.

Rave, Nils1998mSV BrokdorfI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:180 H:---180

158.

Koepke, Kevin1997mGrundschule Kremperheide 4bI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

159.

Davi, Johannes1995mItzehoer VersicherungenI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

160.

Pieper, Torben1994mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

160.

Pieper, Mirko1994mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

162.

Reimers, Marcel1993mMTV HerzhornI:--- G:180 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

162.

Bargmann, Oliver1993mSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

162.

Rehder, Maximilian1993mSV Brokdorf FußballjugendI:180 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

162.

Kossack, Tim1993mMTV HerzhornI:--- G:180 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

166.

Glißmann, Ron1992mFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:180 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

167.

Schäfer, Jan-Hendrik1992mJulianka-Schule Heiligenstedten 8aI:179 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---179

168.

Baumer, Nils1997mVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:178 W:--- H:---178

168.

Delfs, Jannik1997mGrundschule Edendorf 4bI:98 G:--- P:80 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---178

170.

Sander, Martin1994mMTV HorstI:178 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---178

171.

Duvier, Johannes1997mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:177 W:--- H:---177

172.

Trinks, Joshua1996mGrundschule Hohenlockstedt 4bI:177 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---177

173.

Witt, Nicklas1995m I:--- G:--- P:--- B:177 H:--- K:--- W:--- H:---177

174.

Guber, Justin1998mTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:176 W:--- H:---176

175.

Kostbade, Marius1993mRealschule Wilster 8aI:176 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---176

176.

Prigge, Jesse1997m I:175 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---175

177.

Brunke, Kai Peter1996mTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:175 W:--- H:---175

178.

Klingebiel, Jonas1996m I:174 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---174

179.

Boll, Leonard1995mSVA WilsterI:174 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---174

179.

Mentzel, Fynn1995mKaiser Karl Schule 5bI:174 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---174

181.

Conrad, Lennart1994mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:174 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---174

181.

Schilling, Jan1994mLG ElmshornI:--- G:174 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---174

183.

Hess, Marco1992mJugendfeuerwehr BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:174 H:--- K:--- W:--- H:---174

184.

Rebuschat, Rene1996m I:173 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---173

184.

Kaspereit, Noah1996mGrundschule Edendorf 4bI:173 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---173

186.

Schröder, Cord1995mSV Brokdorf FußballjugendI:173 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---173

187.

Lohse, Christoph1994mPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:173 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---173

188.

Looft, Marten1993mSV Brokdorf FußballjugendI:173 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---173

189.

Holm, Helge1992mLf Dithmarscher WestküsteI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:173 H:---173

190.

Thormählen, Jan1996mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:172 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---172

191.

Holm, Johannes1994mLf Dithmarscher WestküsteI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:172 H:---172

192.

Mahler, Fabian1999mVFL KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:171171

193.

Gruber, Justin1998mGS Brokstedt 3bI:--- G:--- P:--- B:171 H:--- K:--- W:--- H:---171

194.

Böhmert, Thilo1995mRealschule Wilster 5AI:171 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---171

195.

von Rosenberg, Moritz1993mRotary Club ItzehoeI:171 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---171

195.

Sievers, Bastian1993mRealschule Wilster 8aI:171 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---171

197.

Zemke, Jan Niclas1999mGrundschule Oelixdorf 1aI:170 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---170

197.

Konrad, Lukas1999mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:170 W:--- H:---170

199.

Nordmann, Lasse1995mMünsterdorfer SVI:170 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---170

200.

Nordmann, Arne1992mMTV ItzehoeI:170 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---170

201.

Eggert, Jonathan1997mGrundschule Hohenlockstedt 4bI:169 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---169

201.

Wodtke, Moritz Pascal1997mKlinikum ItzehoeI:169 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---169

203.

Folster, Bjarne1996mGS Brokstedt 4aI:--- G:--- P:--- B:169 H:--- K:--- W:--- H:---169

203.

Schmidt, Frederik1996mJulianka-Schule Heiligenstedten 04.JanI:169 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---169

205.

Wind, Joscha1992mKlinikum ItzehoeI:169 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---169

206.

Scheel, Moritz1999mGS Brokstedt 2bI:--- G:--- P:--- B:168 H:--- K:--- W:--- H:---168

207.

Witthohn, Niklas1998mETSV Gut Heil Itzehoe,I:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

207.

Kirstein, Mathis1998mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:168 W:--- H:---168

209.

Hörnlein, Claas1996mETSV Gut-Heil-ItzehoeI:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

209.

Böhm, Marwin1996mBSC NordoeI:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

211.

Kurz, Nils1992mSV BrakeI:--- G:168 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

212.

Thierfelder, Jan Philipp1999mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:167167

212.

Roßmaier, Niklas1999mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:167167

214.

Laupichler, Lukas1997mGrundschule Sude-West 3aI:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

214.

Voß, Gunnar1997mGrundschule Wellenkamp 4aI:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

216.

Wullenweber, Jon1996mAltona 93 HamburgI:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

217.

Tessin, Malte1994mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

218.

Gellrich, Finn1992mRotary Club ItzehoeI:167 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---167

219.

Peters, Yannik1995mSV Brokdorf FußballjugendI:166 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---166

219.

Runge, Kevin1995mTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:166 H:--- K:--- W:--- H:---166

221.

Wolniewicz, Kimberly1992mSophie-Scholl-Gymnasium Itzehoe U III bI:166 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---166

222.

Kuckluck, Philip1997mWKS - O5bI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:165165

223.

Krüger, Tammo1996mWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

223.

Rohweder, Moritz1996m I:--- G:--- P:165 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

225.

Kerrinn, Benjamin1993mHS WilsterI:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

226.

Kattirs, Dennis1992mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:165 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---165

227.

Matthes, Tom1997mFreie Waldorfschule Itzehoe 3I:164 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---164

228.

Wohlrab, Ricky1992mLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:164 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---164

229.

Gruenberg, Niklas1998mWrs wilsterI:163 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---163

229.

Feldmann, Joris1998mGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:163163

231.

Stendorf, Mike Florian1996m I:163 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---163

232.

Panzer, Jonas1999mGrundschule Sude-West 2aI:162 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---162

233.

Heib, Andreas1997m I:162 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---162

234.

Frauen, Carsten1995mSV Brokdorf FußballjugendI:162 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---162

235.

Vandrey, Alexander1996mGrundschule Kremperheide 4aI:161 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---161

236.

Ropero, Ramon1995mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:161 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---161

237.

Hauschildt, Kersten1993mSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:161 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---161

238.

Möller, Melph1996mTV Gut Heil WristI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:160160

239.

Bittner, Jens1994mRS Krempe 7aI:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

239.

Reichert, Martin1994mTSV BrunsbüttelI:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

239.

Schnoor, Hendrik1994mFeuerwehr SchenefeldI:--- G:--- P:160 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

242.

Thoms, Marcel1993mRS Krempe 7aI:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

242.

Schneider, Marcel1993m I:160 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---160

244.

König, Daniel1996mGrundschule Wellenkamp 4aI:159 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---159

245.

Huckfeldt, Lukas1995mMTV HorstI:159 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---159

246.

Tietjen, Rico1992mRotary Club ItzehoeI:159 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---159

247.

Schmidt, Lennart1995mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:158 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---158

247.

Eggers, Jacob1995mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:158 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---158

247.

Reimers, Henning1995mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:158 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---158

250.

Bauhaus, Lukas1994mSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:158 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---158

251.

Lentfer, Fynn1992mRealschule Wilster 8aI:158 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---158

252.

Ohrt, Henry2000mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:157157

253.

Gundlach, Julian1999mISV-F2-Fußball-JugendI:157 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---157

254.

Pantelmann, Fabio André1998mGS Brokstedt 3bI:--- G:--- P:--- B:157 H:--- K:--- W:--- H:---157

254.

Gerst, Alexander1998mGS Brokstedt 2aI:--- G:--- P:--- B:157 H:--- K:--- W:--- H:---157

254.

Franze, Simon1998mGS WristI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:157 W:--- H:---157

257.

Pehrs, Yannik1992mRS Holo Klasse 8bI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:157157

258.

Micheel, Christoph1997m I:--- G:--- P:--- B:--- H:156 K:--- W:--- H:---156

259.

Radziwill, Fabian1993mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:156 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---156

260.

Färber, Moritz1992mItzehoer VersicherungenI:156 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---156

261.

Blimke, Adim1995mRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:155155

262.

Brunke, Kai-Peter1996mGS Brokstedt 4aI:--- G:--- P:--- B:154 H:--- K:--- W:--- H:---154

263.

Zielosko, David1993mRS Holo Klasse 7aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:154154

264.

Luethje, Fabian1992mTSV LolaI:154 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---154

265.

Phillip, Leon1996mGrundschule Edendorf 4cI:153 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---153

266.

Gloyer, Torben1994mRS Krempe 7aI:153 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---153

267.

Baeckerra, Bennet1993mSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:153 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---153

268.

Mohr, Jan Ole1998mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:152 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---152

269.

Hanisch, Lukas1997mWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:152 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---152

269.

Autzen, Sönke1997mGrundschule Sankt Margarethen 4bI:152 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---152

271.

Scholz, Florian1995mSophie Scholl Gymnasium SextaI:152 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---152

272.

Looß, Stefan1993m I:152 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---152

273.

Ahrens, Dirk1997m I:151 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---151

274.

Pöhland, Stephan1994mAuguste Victoria Schule 7bI:151 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---151

275.

Gerst, Lasse1999mGS Brokstedt 2bI:--- G:--- P:--- B:150 H:--- K:--- W:--- H:---150

276.

Stollenwerk, Christoph1996mSophie Scholl Gymnasium SextaI:150 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---150

277.

Omnitz, Björn1994mTS SchenefeldI:150 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---150

278.

Magnussen, Ole1993mRealschule Wilster 8bI:150 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---150

279.

Borzenkov, Ivan1992mLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:150 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---150

280.

Düvier, Johannes1997mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:149149

281.

Gaede, Julian1996mSophie Scholl Gymnasium SextaI:149 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---149

282.

Bense, Robin1994mFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:149 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---149

283.

Koch, Jonas1998m I:148 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---148

284.

Christiansen, Oke Niels1995mSophie Scholl Gymnasium SextaI:148 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---148

285.

Stabenow, Keith1998mGrundschule Kremperheide 2aI:146 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---146

286.

Schmidt, Bennet1997mGrundschule Sude-West 3aI:146 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---146

287.

Schmidt, Simon1996mKaiser Karl Schule 5bI:146 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---146

288.

Mälk, Kevin1995mLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:146 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---146

288.

Weber, Justus1995mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:146 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---146

290.

Kock, Jan Niklas1996mJulianka-Schule Heiligenstedten 04.JanI:145 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---145

291.

Waage, Pascal1992m1001homepageI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:145 W:--- H:---145

292.

Koopmann, Fabian1999mGS Holo Klasse 3cI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:144144

293.

Tokarski, Lars Kristian1997mGrundschule Edendorf 4cI:144 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---144

294.

Löning, Samuel1996mGrundschule Sude-West 4aI:144 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---144

295.

Bussolini, Raphael1994mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:144 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---144

296.

Schümann, Nils1999mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:143143

297.

David, Tom1996mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:143 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---143

297.

Mügge, Kjell Erik1996mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:143 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---143

299.

Dunker, Florian1993mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:143 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---143

300.

Rath, Christopher2000mTS SchenefeldI:--- G:--- P:13 B:--- H:--- K:129 W:--- H:---142

301.

Jürs, Bandick1996mFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:142 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---142

302.

Bolik, Marco1995mKaiser Karl Schule 5bI:142 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---142

303.

Koch, Robert1994mSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:142 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---142

304.

Boehm, Jonas1997m I:141 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

305.

Wefelnberg, Lennart1994mItzehoer Hockey ClubI:141 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

306.

Raida, Felix1998mGS Brokstedt 3bI:--- G:--- P:--- B:140 H:--- K:--- W:--- H:---140

306.

Schmidt, Otto1998mGS Brokstedt 3aI:--- G:--- P:--- B:140 H:--- K:--- W:--- H:---140

308.

Schröder, Jan-Hendrick1997mGrundschule Hohenlockstedt 4bI:140 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---140

309.

Erich, Marcel1996mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:140 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---140

309.

Lang, Kristoffer1996mKaiser Karl Schule 5bI:140 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---140

311.

Jürgens, Jakob1995mKaiser Karl Schule 5bI:140 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---140

311.

Jahn, Eike1995mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:140 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---140

313.

Jagelki, Patrick1993mPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:140 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---140

314.

Most, Marten1997mGrundschule Kremperheide 4aI:139 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---139

314.

Schümann, Simon1997mGrundschule Kellinghusen 4cI:139 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---139

316.

Schmidtke, Patrick1996mRS Holo Klasse 6bI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:139139

317.

Altrock, Timo1997mGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:138 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---138

317.

Springer, Nico1997mGut Heil ItzehoeI:138 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---138

319.

Bähr, Sören1996mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:137 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---137

320.

Lehmann, Jeremy1994m I:137 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---137

321.

Mahler, Julian1999mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:136 W:--- H:---136

322.

Böttcher, Fabian1996mLGHNFI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:136136

322.

Kruse, Jonas1996mSV Brokdorf FußballjugendI:136 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---136

324.

Hauschildt, Bastian1992mGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:136 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---136

325.

Jaeger, Lennart1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:135 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---135

326.

Voß, Eike1992mJulianka-Schule Heiligenstedten 8aI:135 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---135

327.

Kabbe, Marten1998mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:134 W:--- H:---134

328.

Zöllner, Klaas1997mGrundschule Hohenlockstedt 3cI:133 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---133

328.

Westphalen, Dustin1997m I:133 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---133

328.

Albers, Luca1997mGrundschule St. Margarethen 3bI:133 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---133

331.

Preuschoff, Malte1998mGrundschule Edendorf 3cI:132 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---132

332.

Otto, Bennett1997mGS Hohenlockstedt 3dI:132 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---132

332.

Sibum, Benedikt1997mGrundschule Kremperheide 4bI:132 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---132

332.

Riedinger, Lasse1997mGrundschule Oelixdorf Klasse 3I:132 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---132

335.

Sander, Levy Anton1996m I:132 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---132

336.

Asis, Clemens1995mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:132 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---132

337.

Cieminski, Mark1998mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:131 W:--- H:---131

337.

Stegelmann, Jesper1998m I:131 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---131

339.

Stepany, Adrian1997mGrundschule Oelixdorf Klasse 3I:131 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---131

340.

Fritz, Alexander1996m I:131 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---131

341.

Wipper, Timo1999mTSV KremperheideI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

342.

Fock, Moritz1998mGrundschule Edendorf 3cI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

343.

Stöhr, Luca Fabio1997mGrundschule Kremperheide 2bI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

344.

Heinecker, Joel1996mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

345.

Sierk, Matthes1995mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

345.

Rotzoll, Lasse1995mTSV St. MargarethenI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

347.

Leukel, Dominik1993mWKS-HoloI:130 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---130

348.

Schwerdtle, Marten1999mTS SchenefeldI:--- G:--- P:26 B:--- H:--- K:--- W:--- H:103129

349.

Zimmeck, Jannis1999mTSV LolaI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:128128

350.

Koopmann, Erik1997mTSV Seestermüher MarschI:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

351.

Wiggers, Till1993mRealschule Wilster 8aI:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

351.

Schward, Steffen1993mRealschule Wilster 8aI:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

351.

Klein, Jannik1993mTS SchenefeldI:--- G:--- P:128 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

354.

Hampe, Marvin1998mGrundschule Kremperheide 2bI:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

354.

Gierth, Marco1998m I:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

356.

Zunker, Mathis1996mMünsterdorfer SVI:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

356.

Petscheleit, Mathes Christoph1996mKlinikum ItzehoeI:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

358.

Dahlkemper, Merten1995mKKS ItzehoeI:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

359.

Schroeder, Tobias1994mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:127 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---127

360.

Casper, Marian1999mGS Brokstedt 1aI:--- G:--- P:--- B:33 H:--- K:93 W:--- H:---126

361.

Hauschild, Nanning1997mTS SchenefeldI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:126 H:---126

362.

Janson, Jonas1996mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

362.

Brockmann, Max1996m I:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

362.

Meiferts, Thore1996mGrundschule Kellinghusen 4cI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

365.

Kalettka, Dennis1995mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:126 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

366.

Kaps, Arndt1992mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:126 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---126

367.

Rohwer, Marlon1997mFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:125 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---125

368.

Fallak, Tobias1998mGrundschule Hohenlockstedt 3cI:124 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---124

368.

Karrasch, Lucas1998mGrundschule Hohenlockstedt 3cI:124 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---124

370.

Schmidt, Carsten1997mGrundschule St. Margarethen 3bI:124 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---124

370.

Kentrup, Niklas Jan1997mGrundschule Hohenlockstedt 4dI:124 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---124

372.

Tonnus-Andresen, Magnus1996mJulianka-Schule Heiligenstedten 04.JanI:124 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---124

373.

Thierfelder, Jan-Philipp1999mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:123 W:--- H:---123

374.

Kunzmann, Patrick1993m(Hohenlockstedt)I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:123123

375.

Junge, Jonas1998m I:122 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---122

376.

Kehmann, Leander1997mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:122 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---122

377.

Hoyer, Marvin1995mKaiser Karl Schule 5bI:122 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---122

378.

Kolmich, Bennet1998mWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:121 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---121

379.

Turley, Benjamin1997mSophie Scholl Gymnasium SextaI:121 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---121

379.

Ihde, Niklas1997mMarner TVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:121 H:---121

381.

Siedenburg, Tim1996mSophie-Scholl-Gymnasium 6bI:121 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---121

382.

Seliger, Henrik1995mAVS Lauf AGI:120 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---120

383.

Lässig, Christoph1993m I:120 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---120

384.

Walker, Lucas Aaron1996mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:119 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---119

384.

Schwarz, Niclas1996mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:119 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---119

386.

Bolten, Jan-Hendrik1995mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:119 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---119

387.

Maak, Jan-Lasse1996mGrundschule Edendorf 4cI:118 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---118

387.

Gottselig, Alexander1996mGrundschule Edendorf 4cI:118 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---118

389.

Böhm, Robin1994mAuguste Victoria-Schule Lauf-AGI:118 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---118

390.

Offt, Lukas1993mSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:118 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---118

391.

Neven, Peer Justin2000mVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:117 W:--- H:---117

392.

Skirde, Pascal1998mGS Hohenlockstedt 3bI:117 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---117

392.

Voß, Moritz1998m I:117 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---117

394.

Ruß, Luca1996mGrundschule Edendorf 4cI:117 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---117

395.

Gruetzmacher, Jonas1998mGrundschule Sude-West 3aI:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---116

396.

Mogge, Thorge1997mGrundschule Kremperheide 3I:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---116

396.

Bogenreiter, Jan-Hendrik1997mGrundschule Edendorf 4cI:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---116

398.

Speisiger, Mark1996mGrundschule Hohenlockstedt 4bI:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---116

399.

Schwarz, Sebastian1995mGS Brokstedt 4zI:--- G:--- P:--- B:116 H:--- K:--- W:--- H:---116

399.

Böteführ, Julian1995mKaiser Karl Schule 5bI:116 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---116

401.

Kröger, Timm1999m I:--- G:--- P:--- B:115 H:--- K:--- W:--- H:---115

402.

Fischer, Leon1997mGrundschule Edendorf 4cI:115 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---115

402.

Richter, Kevin1997mGS Brokstedt 3aI:--- G:--- P:--- B:115 H:--- K:--- W:--- H:---115

402.

Anders, Leon1997mGrundschule Edendorf 3cI:115 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---115

405.

Timm, Dennis1995m I:115 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---115

405.

Albers, Lars1995m I:115 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---115

407.

Dittrich, Jan1999mGrundschule Edendorf 2aI:114 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---114

408.

Eggers, Bengt1998mGrundschule Kremperheide 3I:114 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---114

408.

Steinmann, Moritz1998mItzehoer VersicherungenI:114 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---114

410.

Doormann-Obrigon, David1997m I:114 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---114

411.

Böse, Malte1996mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:114 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---114

412.

Leßmann, Marek1998mGrundschule Edendorf 3cI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

413.

Stabenow, Kyle Robin1997mGrundschule Kremperheide 3I:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

414.

Hinrichsen, Lasse1996m I:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

414.

Nordmann, Michel1996mMünsterdorfer SVI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

414.

Kock, Carsten1996mGrundschule Sude-West 4aI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

417.

Hinselmann, Niklas1993mISR Itzehoer Schrott und Recycling GmbH & Co.I:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

418.

Wiegers, Felix2000mVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:112 W:--- H:---112

419.

Pagano, Valentino1999mISV-F2-Fußball-JugendI:112 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---112

420.

Lässig, Patrick1996m I:112 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---112

421.

Mälk, Dennis1993mLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:112 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---112

422.

Basler, Niclas1997mGS Hohenlockstedt 3aI:111 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---111

423.

Hass, Leon1996mGrundschule Wellenkamp 4aI:111 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---111

424.

Zahn, Oliver1994mSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:111 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---111

425.

Kupsch, Eric1998mGrundschule Wellenkamp 3bI:110 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---110

426.

Schmidtke, Jan1992mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:110 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---110

427.

Röhling, Hannes1997mGrundschule Edendorf 4bI:109 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---109

428.

Brackert, Miles1996mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:109 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---109

429.

Dammann, Jonas1995mKaiser Karl Schule 5bI:109 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---109

429.

Drßard, Felix1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6cI:109 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---109

431.

Leube, Iven2000mISV-F2-Fußball-JugendI:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

432.

Kühl, Lennard1998mGrundschule Hohenlockstedt 3cI:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

433.

Groß, Alexander1997mGrundschule Hohenlockstedt 4bI:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

433.

Pomykala, Linus1997m I:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

433.

Haack, Justus1997mTuS KrempeI:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

433.

Wojta, Luca1997m I:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

437.

Krusche, Tom1995mSparkasse WestholsteinI:108 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---108

438.

Viohl, Bjarne2000m I:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

439.

Westphal, Valentin1998mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:107 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

440.

Dobberitz, Lukas1997mGrundschule Kellinghusen 4cI:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

440.

Hartmann, Fabian1997mGrundschule Hohenlockstedt 4bI:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

442.

Sosnowski, Pascal1996mGrundschule Hohenlockstedt 4bI:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

442.

Sierth, Marcel1996mSV Brokdorf FußballjugendI:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

444.

Hamann, Kenneth1992mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

444.

Herzenauer, Eric1992mvfb glückstadtI:--- G:107 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

446.

Basan, Marc Oliver1998m I:106 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---106

447.

Meyer, Falk1997mGrundschule St. Margarethen 3bI:106 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---106

448.

Pump, Henry1997mBarmstedter MTVI:--- G:105 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---105

449.

Erdtmann, Daniel1996mMTV ItzehoeI:105 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---105

450.

Lyut, Ivan1995mGrundschule Kremperheide 4bI:105 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---105

451.

Schlüter, Lennard2000mVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:104 W:--- H:---104

452.

Schlegel, Marten1998mGrundschule Kellinghusen 3dI:104 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---104

453.

Lang, Jon Olaf1996mWilhelm-Käber-Schule Hohenlockstedt R 5bI:104 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---104

453.

Schröder, Niklas1996mGrundschule Edendorf 4cI:104 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---104

455.

Radic, Nino1992mHS WilsterI:104 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---104

456.

Semmler, Nils1995m I:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

456.

Backhaus, Justus1995mFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

458.

Schäfer, Arne1993mJulianka-Schule Heiligenstedten 7I:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

459.

Busch, Moritz1998mGrundschule Sude-West 3aI:102 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---102

459.

Friedrichs, Luca Andre1998mGrundschule Kremperheide 2bI:102 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---102

459.

Petsers, Nico1998mGrundschule Sude-West 3aI:102 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---102

462.

Piklapp, Lion1997mTSV LOLAI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:102102

463.

Borchert, Jonas1995mRS Holo Klasse 6aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:102102

464.

Mahlstedt, Erik1999mTSV OldendorfI:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

465.

Kuckluck, Tim1997mGrundschule Hohenlockstedt 3cI:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

465.

Holler, Leif1997mGrundschule Edendorf 4bI:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

467.

Schmidt, Sebastian1993m I:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

468.

Reich, Benjamin1996mGrundschule Wellenkamp 4aI:100 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---100

468.

Werner, Nils1996mGrundschule Hohenlockstedt 4dI:100 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---100

470.

Langmaack, Jonas1995mKaiser Karl Schule 5bI:100 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---100

471.

Böhm, Simon1999mBSC NordoeI:99 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---99

471.

Willmann, Jesko1999mGS Holo Klasse 3bI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:9999

473.

Gehring, Philipp1998mGesundheitszentrum Klosterforst ItzehoeI:98 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---98

474.

Böthern, Jannik1998mTeam Tipp-TappI:97 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---97

474.

Schulz, Thorge1998mKlinikum ItzehoeI:97 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---97

476.

Flickenschild, Jury1997mGrundschule Hohenlockstedt 4dI:97 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---97

477.

Bangert, Mirko1996mKein VereinI:--- G:97 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---97

478.

Kleiner, Bastian1993mTSV HeiligenstedtenI:97 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---97

479.

Prüssel, Max1998mSV Neuenbrook/RethwischI:96 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---96

480.

Niese, Jesko1996mSV Neuenbrook/RethwischI:96 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---96

481.

Kleiner, Dorian1994mTSV HeiligenstedtenI:96 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---96

482.

Meyer, Marcel1999mBarmstedter MTVI:--- G:95 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

483.

Mohr, Florian1996mGrundschule Wellenkamp 4aI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

483.

Granert, Lukas1996mGrundschule Edendorf 4bI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

483.

Schröder, Vasco1996mSV Brokdorf FußballjugendI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

486.

Schwarz, Luca1995mSophie-Scholl-Gymnasium 6bI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

487.

Schröder, Michel1993mSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

487.

Mühlich, Felix1993mKomet BlankeneseI:95 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---95

489.

Krüger, Tarvin1999mWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:94 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---94

490.

Wojciechowski, Paskal1996mTS SchenefeldI:--- G:--- P:94 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---94

491.

Bredenbeck, Nico1994mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:94 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---94

492.

Herzberg, Max1998mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:93 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---93

492.

Schäfer, Leon1998mGrundschule Sude-West 3bI:93 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---93

494.

Stasinski, Luca1996mGrundschule Kellinghusen 4cI:93 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---93

495.

Schuldt, Mirco1994mHS WilsterI:93 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---93

496.

Özdemir, Tolga1999mISV-F2-Fußball-JugendI:92 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---92

497.

Gierth, Oliver1998m I:92 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---92

498.

Eberot, David1997mGrundschule Sude-West 3bI:91 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---91

498.

Zimmeck, Marcel1997mTSV LolaI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:9191

500.

Mischok, Dominik1996mGrundschule Oelixdorf 4aI:91 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---91

501.

Jacobs, Thore2000mVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:90 W:--- H:---90

502.

Eskildsen, Kjeld1999mGrundschule Sude-West 2aI:90 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---90

503.

Theden, Justin1998mGrundschule Kellinghusen 3dI:90 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---90

504.

Borchardt, Joshua1997mGS Brokstedt 3aI:--- G:--- P:--- B:90 H:--- K:--- W:--- H:---90

505.

Kammer, Lennart1994mSophie-Scholl-Gymnasium Quarta bI:90 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---90

506.

Verständig, Armin1993mSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:90 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---90

507.

Feldmann, René1999mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:89 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---89

507.

Reiter, Hendrik1999mGrundschule Sude-West 2cI:89 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---89

509.

Reimers, Leon1998mSV Brokdorf FußballjugendI:89 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---89

510.

Quandt, Steffen1997mGrundschule St. Margarethen 3bI:89 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---89

510.

Radtke, Lars1997mGrundschule Sankt Margarethen 4bI:89 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---89

510.

Karwan, Lennert1997mSV Brokdorf FußballjugendI:89 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---89

513.

Bergunde, Marek1995mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:89 W:--- H:---89

514.

Marschal, Daniel1992mLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:89 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---89

515.

Siebcke, Mika1999mSV BrokdorfI:--- G:88 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---88

516.

von Rosenberg, Johannes1998mRotary Club ItzehoeI:88 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---88

517.

Husfeldt, Marcel1995mKaiser Karl Schule 5bI:88 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---88

518.

Nitsch, Julien1994m I:88 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---88

519.

Wolfsteller, Erik1999mTS SchenefeldI:--- G:--- P:87 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---87

520.

Hauch, Kai-Ole1997mGrundschule St. Margarethen 3bI:87 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---87

521.

Matthias, Thorben1998mGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:86 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---86

522.

Moritz, Ben1999mGrundschule Edendorf 2aI:85 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---85

523.

Ladendorf, Harm1994mLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:85 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---85

524.

Reimers, Ole1997mGrundschule Sankt Margarethen 4bI:84 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---84

525.

Lemsky, Christopher1996mRS Holo Klasse 6aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:8484

526.

Drechsler, Florian1993mLG KremperheideI:84 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---84

527.

Möller, Tobias2000mGrundschule Oelixdorf 1aI:83 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---83

528.

Stühmer, Leander1999mGrundschule Oelixdorf 2aI:83 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---83

529.

Ramthun, Mika'1998mGut Heil ItzehoeI:83 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---83

530.

Unger, Bennet1996mRS Holo Klasse 6bI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:8383

531.

Kramhöft, Jan1995mJulianka-Schule Heiligenstedten 04.JanI:83 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---83

532.

Möckelmann, Joshua2000m I:82 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---82

533.

Laackmann, Leon1997mGrundschule Sankt Margarethen 4bI:82 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---82

534.

Hafemeister, Enno1996mF!S Soziale GruppenarbeitI:82 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---82

535.

Kelting, Ole1994mAuguste Victoria Schule 7bI:82 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---82

536.

Bruhn, Tobias1993mFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:82 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---82

537.

Rebien, Manuel1999mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:81 W:--- H:---81

537.

Unganz, Jannik1999m I:81 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---81

537.

Maruhn, Jannic1999mGrundschule Oelixdorf 1aI:81 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---81

540.

Schemmel, Levin1998mGS Holo Klasse 3bI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:8181

541.

Thierfelder, Marcel-André1997mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:8181

542.

Rathmann, Björn1993mRealschule Wilster 8bI:81 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---81

542.

Reese, Momme1993mRealschule Wilster 8aI:81 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---81

544.

Hintelmann, Jonas1998mMarner TVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:80 H:---80

545.

Piklapp, Lukas1997mTSV LoLaI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:8080

546.

Möller, Melvin1996mGrundschule Sude-West 3cI:80 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---80

547.

Michaelis, Jonas1999mGS Holo Klasse 3bI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:7979

548.

Großmann, Tobias1998m I:79 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---79

549.

Nier, Tobias1997mGrundschule Sude-West 4bI:79 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---79

549.

Felde, Philipp1997mGrundschule Edendorf 3cI:79 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---79

551.

Hintelmann, Marcel1996mMarner TVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:79 H:---79

552.

Bolln, Finjo1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:79 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---79

552.

Rosenberg Lipinski, Nikolaus Alexander1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:79 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---79

554.

Saß, Phillip1993m I:79 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---79

555.

Gottselig, Mark1998mGrundschule Edendorf 3cI:78 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---78

556.

Pfeiffer, David1995mGrundschule Kellinghusen 4cI:78 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---78

557.

Aybar, Göran1993mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:78 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---78

557.

Albath, Steffen1993mSophie-Scholl-Gymnasium IVcI:78 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---78

559.

Rau, Maximilian1992mHS WilsterI:78 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---78

560.

Kloss, Arne1999mGrundschule Oelixdorf 2aI:77 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---77

560.

Ladwig, Nick Jonas1999m I:77 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---77

562.

Wolf, Timon1998mJulianka-Schule Heiligenstedten 03. JanI:77 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---77

562.

Petersen, Max1998mJulianka-Schule Heiligenstedten 03. JanI:77 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---77

564.

Mohr, Tjorge1997mJulianka-Schule Heiligenstedten 03. JanI:77 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---77

565.

Siedenburg, Jonas1994mSophie-Scholl-Gymnasium 6bI:77 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---77

566.

Tams, Kurt1996mBarmstedter MTVI:--- G:76 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---76

566.

Papenfuß, Niklas1996mSV Brokdorf FußballjugendI:76 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---76

568.

Faust, Bennet1995mGrundschule Kremperheide 4aI:76 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---76

569.

Kaya, Birol1993mWKS-HoloI:76 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---76

570.

Schäfer, Simon1999mGrundschule Sude-West 2cI:75 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---75

571.

Key, Felix1996mGrundschule Sude-West 4aI:75 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---75

571.

Mischok, Daniel1996mGrundschule Oelixdorf 4aI:75 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---75

573.

Forsche, Christian1994m I:75 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---75

574.

Nusseck, Marvin1992mISR Itzehoer Schrott und Recycling GmbH & Co.I:75 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---75

575.

Nolte, Kristopher1997mGrundschule Kremperheide 4aI:74 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---74

576.

Hansen, Michel1995mFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:74 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---74

577.

Möller, Malte1996mGrundschule Edendorf 4bI:73 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---73

578.

Manthey, Philipp1992mJulianka-Schule Heiligenstedten 8aI:73 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---73

579.

Gloyer, Lars1997mGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:72 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---72

579.

Färber, Felix1997mItzehoer VersicherungenI:72 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---72

581.

Brunke, Tim Söhren2000mTSV BrokstedtI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:71 W:--- H:---71

581.

Boehm, Arved2000m I:71 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---71

583.

Kölln, Paul1998mGrundschule Edendorf 2aI:71 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---71

584.

Wichers, Jan-Hendrik1996mGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:71 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---71

584.

Krause, Finn1996m I:71 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---71

586.

Hein, Sven1995mHS Brokstedt, 5I:--- G:--- P:--- B:71 H:--- K:--- W:--- H:---71

587.

Theill, Finn1996mGrundschule Sankt Margarethen 4bI:70 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---70

588.

Horlitz, Jonas1999m I:69 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---69

589.

Kock, Tim Niklas1997mGrundschule Kellinghusen 3dI:58 G:--- P:--- B:--- H:--- K:11 W:--- H:---69

589.

Andermann, Leon1997mGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:69 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---69

591.

Hinz, Joann1996mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:69 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---69

592.

Roeder, Finn Julian1994mSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:69 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---69

593.

Casper, Marcel1995mGS Brokstedt 4zI:--- G:--- P:--- B:5 H:--- K:63 W:--- H:---68

594.

Kunert, Florenz1996mSophie Scholl Gymnasium SextaI:67 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---67

594.

Krawehl, Jan1996mSophie Scholl Gymnasium SextaI:67 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---67

596.

Scholz, Eric1995mSophie Scholl Gymnasium SextaI:67 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---67

597.

De Buhr, Fynn1993mSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:67 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---67

598.

Steppat, Bastian1996mGrundschule Kremperheide 3I:66 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---66

598.

Boers, Christopher1996mHS WilsterI:66 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---66

600.

Brose, Timo1994m I:66 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---66

600.

Totzek, Kay1994mSophie-Scholl-Gymnasium 7eI:66 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---66

602.

Klähn, Tobias1999mFehrs-Schule 2AI:65 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

603.

König, Tobias1998mTS SchenefeldI:--- G:--- P:65 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

604.

Paulsen, Simon1997mTsv HeiligenstedtenI:65 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

605.

Rist, Kolja1996mGrundschule Sude-West 4bI:65 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

606.

Esken, Till1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6aI:65 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

606.

Reich, Jonas1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 6aI:65 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

608.

Ostertag, Roman1992mJulianka-Schule Heiligenstedten 7I:65 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---65

609.

Tobias, Nico1997mGrundschule St. Margarethen 3bI:64 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

610.

Borchert, Marvin1996mGrundschule Sude-West 4bI:64 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

610.

Möller, Mattes1996mSophie Scholl Gymnasium SextaI:59 G:--- P:5 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

612.

Böteführ, Tobias1995mKaiser Karl Schule 5bI:64 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

612.

Voß, Yannik1995mSophie Scholl Gymnasium SextaI:64 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---64

614.

Raffl, Nico1999mGS Brokstedt 1cI:--- G:--- P:--- B:63 H:--- K:--- W:--- H:---63

614.

Kalwat, Lasse1999mWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

616.

Lamm, Felix1998mGrundschule Kellinghusen 3dI:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

617.

Bense, Nico1997mFreie Waldorfschule Itzehoe 3I:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

617.

Kutschera, Robert1997mGrundschule Kellinghusen 4cI:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

617.

Andresen, Mark1997mGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

620.

Langer, Juri Johann1992m I:63 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---63

621.

Nogli, Julian2000mGS Brokstedt 1cI:--- G:--- P:--- B:62 H:--- K:--- W:--- H:---62

622.

Tabiou, Noah1998mGrundschule Sude-West 3cI:62 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---62

623.

Mühler, Tobias1994mGrundschule Sude-West 2cI:62 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---62

624.

Manns, Levin1998mGrundschule Kremperheide 2bI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

624.

Winkel, Justin1998mGrundschule Kremperheide 2bI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

626.

Jung, Jeremy1997mGrundschule Wellenkamp 3bI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

627.

Karwan, Yannik1996mSV Brokdorf FußballjugendI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

628.

Schinagel, Michel1995mSophie-Scholl-Gymnasium 5eI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

629.

Brandt, Lars1994mRS Krempe 7aI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

629.

Schütt, Tobias1994mRS Krempe 7aI:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

631.

Voß, Tom Niklas1999mGrundschule Edendorf 2aI:60 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---60

632.

Schniedewindt, Max1998mGrundschule Edendorf 2aI:60 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---60

633.

Strüven, Rowan1997mSV Neuenbrook/RethwischI:60 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---60

633.

Ücker, Jadran1997mGrundschule Sankt Margarethen 4bI:60 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---60

635.

Brunkhorst, Fabian1993mRealschule Wilster 8bI:60 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---60

636.

Polley, Zeno1998mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:59 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---59

636.

Busch, Lennart1998mSV Neuenbrook/RethwischI:59 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---59

636.

Gräf, Lukas1998mGrundschule Oelixdorf 2aI:59 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---59

639.

Gerstand, Sören1996mWilhelm-Käber-Schule Hohenlockstedt R 5bI:59 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---59

640.

Hickson-Brown, Niklas1995mFreie Waldorfschule Itzehoe 6I:59 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---59

640.

Mollenhauer, Sören1995mWilhelm-Käber-Schule Hohenlockstedt R 5bI:59 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---59

642.

Brates, Steven1997mF!S Soziale GruppenarbeitI:58 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---58

643.

Levanti, Devin Shawn1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:58 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---58

644.

Radebold, Malte1997mFreie Waldorfschule Itzehoe 3I:57 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---57

644.

Krieter, Bjarne1997mSparkasse WestholsteinI:57 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---57

644.

Harder, Mathis1997mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:57 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---57

647.

Heller, Marcel1998mGrundschule Kremperheide 3I:56 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---56

647.

Ploog, Jannik1998mGrundschule Kremperheide 2aI:56 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---56

649.

Kröger, Victor1996mGrundschule Oelixdorf 4aI:55 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---55

650.

Böse, Jonas1999mGrundschule Edendorf 2aI:54 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---54

651.

Steinacker, Bennet1998mGrundschule Sude-West 3bI:54 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---54

652.

Mommsen, Jan Marvin1996mJulianka-Schule Heiligenstedten 04.JanI:54 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---54

652.

Hauschildt, Domenik1996mSV Neuenbrook/RethwischI:54 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---54

654.

Sgries, Arne1994mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:54 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---54

654.

Ücker, Dennis1994mSophie-Scholl-Gymnasium 6bI:54 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---54

656.

Wessel, Tjark-Ture1992m I:54 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---54

657.

Meier, Kevin1996mGrundschule Edendorf 4bI:53 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---53

658.

Huuk, Phil1994mLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:53 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---53

658.

Hermido-Castillo, David1994mLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:53 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---53

660.

Schumacher, Lars1993mItzehoer VersicherungenI:53 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---53

661.

Joeres, Benedict1998mGS WristI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:52 W:--- H:---52

662.

Fischbach, Sebastian1994mAuguste Victoria Schule 7bI:52 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---52

663.

Schilling, Eik2001mDLRG ItzehoeI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:51 H:---51

664.

Bischoff, Nico1997mGrundschule Edendorf 3cI:51 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---51

665.

Manzel, Tobias1992mRealschule Wilster 8bI:51 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---51

666.

Karwat, Jan1997m I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:28 W:--- H:2250

667.

Böge, Jan-Henrik1993mJulianka-Schule Heiligenstedten 6I:50 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---50

668.

Viehmann, Johannes1999mGrundschule Kremperheide 1bI:49 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---49

668.

Röser, Leon1999mItzehoer VersicherungenI:49 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---49

670.

Bunck, Lukas1998mGrundschule Sude-West 3bI:49 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---49

671.

Stasinski, Jan Luca1996m(Mühlenbarbek)I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:4949

672.

Krawat, Jan1997mGrundschule Kellinghusen 3dI:48 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---48

673.

Krohn, Malte2000mISV-F2-Fußball-JugendI:47 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---47

674.

Wefelmeier, Bennet1999mISV-F2-Fußball-JugendI:47 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---47

675.

Schädelbach, Oscar1999mGS WristI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:46 W:--- H:---46

676.

Hahnke, Leif1995mTSV LägerdorfI:46 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---46

677.

Schwesig, Jan Thore1999mVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:45 W:--- H:---45

678.

Borchert, Lukas1998mGrundschule Sude-West 2bI:45 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---45

679.

Grönke, Jasper1997mVfL Kellinghusen eVI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:44 W:--- H:---44

680.

Schmidt, Tom1995mRS Holo Klasse 6aI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:4343

681.

Willmann, Gero1999mGrundschule Oelixdorf 2aI:42 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---42

682.

Chalubowicz, Emil1998mGrundschule Oelixdorf 2aI:42 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---42

683.

Cabuk, Ceyhun1997mGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:42 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---42

684.

Wohlberg, Joey1995mRealschule Wilster 5AI:42 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---42

685.

Bauer, Jan1992mSV VaaliaI:42 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---42

686.

Ruß, Maik1997mGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:41 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---41

686.

Bielenberg, Ole1997mGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:41 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---41

688.

Molzahn, Finn Ole1996mGrundschule Kellinghusen 4cI:41 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---41

688.

Marten, Tim1996mGS Brokstedt 4zI:--- G:--- P:--- B:41 H:--- K:--- W:--- H:---41

690.

Jordan, Niclas Noel1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:41 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---41

691.

Schlegel, Niklas1998mTS SchenefeldI:--- G:--- P:40 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---40

692.

Buss, Maximilian1997mGrundschule Kellinghusen 4cI:40 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---40

692.

Detlefs, Levi1997mJulianka-Schule Heiligenstedten 04.JanI:40 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---40

694.

Schlegel, Tim1998mTS SchenefeldI:--- G:--- P:39 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---39

694.

Saminoglo, Kaan1998mISV-F2-Fußball-JugendI:39 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---39

696.

Burde, Marvin1996mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:39 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---39

697.

Vogel, Tristan1999mGrundschule Kremperheide 1aI:38 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---38

698.

Krüger, Michel1998mFreie Waldorfschule Itzehoe 3I:38 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---38

699.

Turley, Nicolas1995mMTV ItzehoeI:38 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---38

700.

Kaser, Tobias1994mSG Oldendorf / Heiligenstedten D-JugendI:38 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---38

701.

Wieben, Alexander1993mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:38 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---38

702.

Chanlarov, Kamo1999mGrundschule Oelixdorf 2aI:37 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---37

702.

Tabel, Lasse1999mGS Brokstedt 2bI:--- G:--- P:--- B:37 H:--- K:--- W:--- H:---37

704.

Stein, Jannik1998mGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:37 H:--- K:--- W:--- H:---37

704.

Lässig, Sascha1998m I:37 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---37

706.

Lübbers, Lars1997mGrundschule Hohenlockstedt 3cI:37 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---37

707.

Mangels, Torge1995mRealschule Wilster 5AI:37 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---37

708.

Huf, Lennart1999mGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:36 H:--- K:--- W:--- H:---36

709.

Knispel, Anton1996mGrundschule Edendorf 3cI:36 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---36

709.

Bohmann, Bo1996mGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:36 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---36

709.

Harder, Jan Ole1996m I:36 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---36

709.

Krüger, Jan Ole1996mFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:36 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---36

713.

Kahraman, Volkan1995mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:36 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---36

714.

Katzmann, Danny1997mJulianka-Schule Heiligenstedten 03. JanI:35 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---35

714.

Feldhaus, Nico1997mGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:35 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---35

716.

Luckfiel, Patrick1992mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:35 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---35

717.

Horstmann, Henri1999mWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:34 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---34

718.

Sjut, Sören1997mWolfgang Ratke Schule Lauf - Ag 1- 4I:34 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---34

719.

Anders, Finn1996mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5aI:34 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---34

720.

Behrendsen, Malte1995mAuguste Victoria-Schule Itzehoe 5cI:34 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---34

721.

Roß, Bjarne1997mItzehoer VersicherungenI:33 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---33

722.

Lentfer, Eike1995mRealschule Wilster 5AI:33 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---33

723.

Klaas, Tim1994mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:33 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---33

724.

Ahmels, Marcel1993mSteinburg-Schule, Itzehoe Steinburg-FlitzerI:33 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---33

725.

Trümper, Maurice1997mGS Hohenlockstedt 3aI:32 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---32

726.

Freter, Thorge1999mGrundschule Kremperheide 2aI:31 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---31

727.

Stein, Jörn1998mGrundschule Op de Host 1 bis 4I:31 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---31

728.

Wetzer, Dustin1999mGrundschule Kellinghusen 4cI:30 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---30

729.

Koller, Julian1999mGrundschule Edendorf 2aI:29 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---29

729.

Aul, Julian1999mGrundschule Edendorf 2aI:29 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---29

731.

Kreutz, Felix1996mFreie Waldorfschule Itzehoe 4I:29 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---29

732.

Waage, Max1995mHS WilsterI:29 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---29

733.

Gerbitz, Mike1993mTSV BrokstedtI:12 G:--- P:--- B:17 H:--- K:--- W:--- H:---29

734.

Möller, Matthias1997mGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:28 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---28

735.

Reinholz, Cedric1996mFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:28 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---28

736.

Diesing, Rene1998mGS Hohenlockstedt 3aI:27 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---27

737.

Bolduan, Marvin1995mFreie Waldorfschule Itzehoe 5I:27 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---27

738.

Janke, Niklas1999m I:25 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---25

739.

Riedel, Sven1993mSteinburg-Schule, Itzehoe Steinburg-FlitzerI:24 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---24

740.

Rotzinger, Simon1998mGS Hohenlockstedt 3dI:23 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---23

741.

Arndt, Gunnar1995mHS WilsterI:21 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---21

742.

Petermann, Lasse1997mBKK Gruner + Jahr - Die PräventionskasseI:20 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---20

743.

Jürgens, Marcel1995mBKK Gruner + Jahr - Die PräventionskasseI:20 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---20

744.

Teichert, Jannik1997mGrundschule Kremperheide 4aI:19 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---19

744.

Thierfelder, Marcel-Andre1997mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:19 W:--- H:---19

746.

Schultz, Sascha1995mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:18 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---18

747.

Schmidt, Steffen1993mJulianka-Schule Heiligenstedten 8aI:18 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---18

748.

Vogt, Steffen1998mGrundschule Edendorf 2aI:17 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---17

749.

Lux, Sebastian1996mGrundschule Edendorf 4bI:--- G:--- P:17 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---17

750.

Radde, Lars1994mAuguste Victoria Schule 7bI:17 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---17

751.

Puls, Malte1992mHS WilsterI:16 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---16

752.

Ott, Lukas1998mGrundschule St. Margarethen 3bI:15 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---15

752.

Schuldt, Carl1998mFreie Waldorfschule Itzehoe 3I:15 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---15

752.

Ponce, Vincent1998mFreie Waldorfschule Itzehoe 3I:15 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---15

755.

Weber, Reinhard1996mGrundschule Wellenkamp 4aI:15 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---15

756.

Elsner, Lukas1996m I:14 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---14

757.

Schultz, Michel1999mTS SchenefeldI:--- G:--- P:13 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---13

758.

Sattler, Joey1998mGrundschule St. Margarethen 3bI:12 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---12

759.

Lux, Dominik1998m I:11 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---11

760.

Wahlstedt, Dave1994mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:11 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---11

761.

Bergunde, Marcel1999mGS KellinghusenI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:10 W:--- H:---10

761.

Lendt, Mirco1999mGS Brokstedt 2cI:--- G:--- P:--- B:10 H:--- K:--- W:--- H:---10

763.

Musfeldt, Nico1997mSophie-Scholl-Gymnasium 6dI:10 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---10

764.

Rose, Luca-Bennett2000mGrundschule Kremperheide 1aI:9 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---9

765.

Kölln, Eric Willem1998mGS Edendorf 3 bI:9 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---9

766.

Jung, Bean1996mMTV BispingenI:--- G:--- P:--- B:9 H:--- K:--- W:--- H:---9

767.

Wagner, Jan-Dennis1997mGrund- und Hauptschule Krempe 4cI:8 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---8

768.

Marten, Ole1999mGS Brokstedt 2aI:--- G:--- P:--- B:7 H:--- K:--- W:--- H:---7

769.

Tiedemann, Lars1995mRS Krempe 7aI:7 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---7

769.

Looft, Daniel1995mJulianka-Schule Heiligenstedten 04.JanI:7 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---7

771.

Wojciechowski, Benjamin1998mTS SchenefeldI:--- G:--- P:6 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---6

772.

Impelmann, Felix1996m I:--- G:--- P:--- B:6 H:--- K:--- W:--- H:---6

773.

Thierfelder, Andre Marcel1997mGrundschule Kellinghusen 3dI:4 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---4

773.

Thurau, Jannik1997mGS Hohenlockstedt 3bI:4 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---4

775.

Blanco-Sanchez, Raphael1999mFehrs-Schule 2AI:3 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---3

776.

Meyer, Dennis1997mGrundschule Wellenkamp Klasse 3aI:2 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---2

776.

Neue, Kevin1997mGS Hohenlockstedt 3bI:2 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---2
Jugendliche m

1.

Rabe, Tim1988mETSV Gut-Heil ItzehoeI:--- G:238 P:261 B:274 H:300 K:289 W:285 H:2851694

2.

Kleipödszus, Tobias1990mLG ElmshornI:239 G:271 P:--- B:266 H:286 K:267 W:273 H:2671630

3.

Ohlsen, Jakob1990mGH ItzehoeI:277 G:--- P:291 B:--- H:--- K:300 W:300 H:3001468

4.

Dohrn, Fynn1991mFortuna Realschule GlückstadtI:--- G:238 P:219 B:235 H:--- K:238 W:244 H:2431417

5.

Lüders, Tim1991mTSV HohenlockstedtI:234 G:--- P:--- B:263 H:270 K:270 W:--- H:2651302

6.

Pruter, Tim1988m I:176 G:--- P:183 B:200 H:247 K:--- W:228 H:2251259

7.

Dirksen, Fritjof1989mTS SchenefeldI:276 G:287 P:--- B:295 H:--- K:--- W:--- H:2891147

8.

Krieter, Florian1990mMöfRiderI:119 G:164 P:129 B:166 H:--- K:--- W:--- H:---578

9.

Noffke, Paul1989m I:224 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:235459

10.

von Medem, Maximilian1991m I:--- G:--- P:--- B:--- H:279 K:140 W:--- H:---419

11.

Schmidt, Olli1991mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:296 K:--- W:--- H:---296

12.

Eggers, Florian1991mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:280 K:--- W:--- H:---280

13.

Jörgensen, Christof1989mGut Heil ItzehoeI:--- G:--- P:--- B:277 H:--- K:--- W:--- H:---277

14.

Tanneberger, Sven1991mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:270 K:--- W:--- H:---270

15.

Wamser, Lutz1989mMTV HerzhornI:--- G:270 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---270

16.

Schröder, Dirk1989mBV WilsterI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:264 H:---264

17.

Jörgensen, Kristof1989mGut Heil ItzehoeI:253 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---253

17.

Fedrau, Florian1989m I:253 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---253

19.

Meiners, Malte1991mETSV Fortuna GlückstadtI:--- G:248 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---248

20.

Conrad, Daniel1988mLTC ElmshornI:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:248 H:---248

21.

Lüers, Carsten1990m I:246 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---246

22.

Rusnac, Adrian1990m I:--- G:--- P:--- B:--- H:--- K:243 W:--- H:---243

23.

Justus, Andrej1991mWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:237 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---237

24.

Ewers, Steffen1991mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:235 K:--- W:--- H:---235

25.

Olde, Tobias1991mRS Krempe 7aI:230 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---230

26.

Hahn, Tobias1989m I:--- G:--- P:230 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---230

27.

Schiffer, Oliver1990m I:--- G:--- P:--- B:225 H:--- K:--- W:--- H:---225

28.

Zunker, Björn1991mMünsterdorfer SVI:223 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---223

29.

Matthée, Mats1991mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:219 K:--- W:--- H:---219

30.

Münster, Kristof1990mAuguste-Viktoria-Schule UII cI:217 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---217

31.

Kaminsky, Steffen1989mSophie-Scholl-GymnasiumI:213 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---213

32.

Rheinländer, Jonathan1990m I:211 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---211

33.

Kummich, Markus1988mSteinbeis Temming PapierI:--- G:206 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---206

34.

Lauritzen, Tobias1990mWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:205 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---205

35.

Baschke, Jannik1990mTS SchenefeldI:198 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---198

36.

Meyer, Maik1991mSC HohenaspeI:--- G:--- P:--- B:--- H:192 K:--- W:--- H:---192

37.

Sladek, Konrad1991mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:188 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---188

38.

Hardekopf, Jan1991m I:182 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---182

39.

Tolksdorf, Tobias1988mFeuerwehr SchenefeldI:--- G:--- P:180 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---180

40.

Grünbauer, Niklas1988m I:179 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---179

41.

Holze, Linus1990m I:177 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---177

42.

Jensen, Nils1991mRealschule Wilster 9aI:176 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---176

43.

Theiss, Maximilian1991m(Elmshorn)I:--- G:174 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---174

44.

Lemke, Tom1991mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:173 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---173

44.

Gözütok, Mesut1991mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:173 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---173

44.

Borowiak, Dennis1991mPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:173 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---173

47.

Reinhardt, Jonas1991mOstroher SCI:172 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---172

48.

Kraus, Christian1989m I:170 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---170

49.

Jacobsen, Felix1990mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:168 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---168

50.

Kasimir, Maik1990mHS WilsterI:166 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---166

51.

Erichsen, Niklas1990mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:162 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---162

52.

Passig, Lennart1991mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:161 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---161

53.

Malinowski, Nils1989mTrede & von PeinI:149 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---149

54.

Seidel, Niels1990mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:147 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---147

55.

Arp, Alexander1990mMöfRiderI:145 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---145

56.

Schütt, Alexander1990mWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:141 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

57.

Hauschildt, Michael1989mPöschendorfer SportclubI:--- G:--- P:141 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

57.

Schröder, Sebastian1989m I:141 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---141

59.

Wilstermann, Marco1991mPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:139 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---139

60.

Böge, Jan1991m I:136 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---136

61.

Krasnenko, Jorge1989mAuguste-Viktoria-Schule UII cI:135 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---135

62.

von Vöhren, Andre1990mKein VereinI:--- G:132 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---132

62.

Junge, Carsten1990mKein VereinI:--- G:132 P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---132

64.

Wilschewski, Florian1991mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:131 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---131

65.

Jahnke, Matthias1989mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:129 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---129

66.

Koopmann, Christian1990mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:128 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---128

67.

Poerschke, Kevin1991mHS WilsterI:120 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---120

68.

Engfer, Alexander1990mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:118 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---118

69.

Grelck, Thorsten1990mTS SchenefeldI:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

69.

Hildebrandt, Julien1990m I:113 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---113

71.

Atici, Serhan1988mTrede & von PeinI:107 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---107

72.

Haake, Sven1990mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:105 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---105

73.

Ölscher, Gerian1991mItzehoer-Wasser-Wanderer e.V.I:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

73.

Vigreux, Aurélien1991mItzehoer-Wasser-Wanderer e.V.I:103 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---103

75.

Albers, Sebastian1989mFeuerwehr SchenefeldI:--- G:--- P:102 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---102

76.

Westphalen, Daniel1989mMTV ItzehoeI:101 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---101

77.

Witt, Niklas1991mLiliencronschule Lägerdorf Lauf-AGI:97 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---97

78.

Sicars, Sascha1990m I:96 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---96

79.

Panomarew, Eugen1989mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:92 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---92

80.

Hauschildt, Steffen1991mPöschendorfer SportclubI:--- G:--- P:91 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---91

81.

Bose, Frithjof1990m I:91 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---91

82.

Segger, Malte1991mItzehoer VersicherungenI:89 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---89

83.

Mibach, Lennart1991mGesundheitszentrum Klosterforst ItzehoeI:87 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---87

84.

Gerbitz, Glenn1991mTSV BrokstedtI:80 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---80

85.

Kutsenko, Wladik1991mHS WilsterI:79 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---79

86.

Heinemann, Timo1989mSteinburg-Schule, Itzehoe Steinburg-FlitzerI:72 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---72

87.

Näwie, Daniel1990m I:61 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---61

88.

Klatt, Hendrik1990mWKS Hohenlockstedt WPK FitnessI:59 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---59

89.

Sauer, Markus1990mSteinburg-Schule, Itzehoe Steinburg-FlitzerI:57 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---57

90.

Schumacher, Jan1990mItzehoer VersicherungenI:56 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---56

91.

Neumann, Heiko1990mBSC NordoeI:52 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---52

92.

Janson, Stefan1989mTrede & von PeinI:36 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---36

93.

Lenz, Benjamin1990mSteinburg-Schule, Itzehoe Steinburg-FlitzerI:34 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---34

94.

Rühmann, Tim1988mFeuerwehr SchenefeldI:--- G:--- P:31 B:--- H:--- K:--- W:--- H:---31

95.

Wettcke, Daniel1991mWolfgang-Borchert-Realschule, Kl. 9cI:28 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---28

96.

Heins, Jonas1990mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:28 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---28

96.

Burzynski, Adrian1990mKlosterhof-Schule Itzehoe Kl. 5 - 10I:28 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---28

98.

Weickert, Ronny1991mSteinburg-Schule, Itzehoe Steinburg-FlitzerI:19 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---19

99.

Hopp, Kevin1989mISR Itzehoer Schrott und Recycling GmbH & Co.I:17 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---17

100.

Fallahy, Mohammad1991mPestalozzi-Schule Klasse 7-9I:5 G:--- P:--- B:--- H:--- K:--- W:--- H:---5
CreatorLaufverwaltung
Anzahl: 1634

Created by Laufverwaltung